1a Kot Kumaş Alan 1a Denim Kumaş Alanlar

Kot kumaş satanlar,Kot kumaşı toptan,İnce Kot Kumaş,Kot Kumaş Çeşitleri,1 a kot satanlar,kilo ile 1a kot,kiloluk 1 a kumaş,1a denim satanlar,1a kot nereden alınır,1a denim kumaş satan yerler,kiloyla denim satanlar,toptan 1a kot kumaş alanlar,1a denim kumaş nereye satılır,1a kot en iyi fiyata alanlar,kot kumaş en iyi fiyata alanlar,denim kumaş en iyi fiyata alanlar,en iyi fiyata stok kumaş alan,

1a Kot Kumaş Alan 1a Denim Kumaş Alanlar

Elbette kotlar kottan yapılmıştır! Ama gerçekte nedir ve kot malzemesinin özellikleri nelerdir? Sizler için kotu ters çevirip bir göz atalım.

Denim: Kotlar

Parti Denim, günümüz kot giyiminde hammadde olarak kullanılan, pamuktan yapılmış sağlam bir malzemedir. Başka kumaşlar da var. Popüler pantolonların bileşimine genel bir bakış.

Parça kot kumaş satan yerler. Tüm kotların temel malzemesi, özellikle yırtılmaya dayanıklı ve dayanıklı bir pamuk malzeme olan denimdir. İplikler özel bir şekilde çok sıkı dokunur, böylece tipik, sağlam bir yapı oluşturulur.

Kot Kumaş Nereye Satılır?

Kiloyla kot kumaş kot pantolonları için “Nîmes’ten kumaş alan” olarak çevrilen ve kısaca denim haline gelen “Serge de Nîmes” i getirdi . Orijinal denim mavi rengini aynı isimli bitkiden elde edilen indigo boyasından almıştır. Günümüzde mavinin tonu sentetik renklerden kaynaklanmaktadır: Daha uzun ömürlüdür ve güçlü güneş ışığına ve temizliğe karşı daha dayanıklıdır. Çözgü ipliklerinden farklı olarak son iplikler boyanmadan kaldığından, açık alanlarla tipik kot görünümü yaratılır.

Parti Kot malzemesi üretimden sonra tekrar boyanırsa veya başka türlü işlem görürse, kotlar taşla yıkanmış gibi yıkanır. Sözde ham denim orijinal karakterini korur: kumaş nereye satılır sert bir his verir ve yalnızca tipik, hafif soluk kot görünümüne ve zamanla kırışıklıklara kavuşur. Bu kadar uzun süre beklemek istemiyorsanız, üretim sırasında zaten kırpılmış ve kullanılmış görünüme karşılık gelen kotları tercih edebilirsiniz.

Hangi kot hangi kıyafetle yıkanır?

Ucuz Kot Kumaşı

Yıkamaya bağlı olarak kotlar, rahat bir eğlence veya sosyal olarak kabul edilebilir bir iş kıyafeti oluşturmak için karşılık gelen üst kısımlarla birleştirilebilir. Yanlış gitmemeniz için en önemli kuralları sizin için özetledik.

İhraç Fazlası Kot Kumaş. Siyah ve lacivert modeller gibi koyu yıkamalı kotlar en zarif görünüyor. Bir blazer veya ceket ile birleştirildiğinde, ofiste veya iş vesilesiyle her zaman görünebilirsiniz. Klasik gündelik görünüm, uyumlu renkli üstler, tek renkli gömlekler veya polo tişörtlerle tamamlanır. Kıyafet kuralı olarak iş veya  önerildiği bir davet alırsanız, kotlar – hangi yıkama olursa olsun – artık kesinlikle dahil değildir. Boş zamanlarınızda zevk tercihlerinizin serbest kalmasına izin verebilirsiniz.

KOT KUMAŞ ALINIR / PARÇA KOT ALANLAR

Parti kot kumaş. Saçaklı ve yıpranmış görünümlü açık renkli kadın kot pantolonu, vücudu saran taş yıkanmış kotlar kadar izin verilir. Tişörtler, kazaklar ve tişörtüler iyi hissettiren kıyafeti tamamlar. Renk açısından, açık renkli üstler koyu denim yıkamalarla iyi gider ve bunun tersi de geçerlidir, ancak renk geçişlerini seçebilir veya uygun pantolonlarla bir kot gömlek ve kot ceket giyebilirsiniz.

Parti malı kumaş alan, parti malı kot kumaş,parti kot kumaş,stok kot kumaş,spot kot kumaş,parti denim kumaş,parti kot,parti denim,stok kot,stok denim,spot kot,spot denim,denim parçası alan,denim parçası alanlar,ucuz kot kumaş,ucuz denim kumaş,ham kot kumaş,yıkanmış kot kumaşı,kot yıkama,ucuz kot kumaş satışı,kot kumaş satanlar,

Tamamen kot görünümüyle, ya tüm parçalar için aynı yıkamayı ya da beyaz pantolonlu lacivert gömlek gibi güçlü zıt kot türlerini seçmelisiniz. Kotlar ayrıca renkli, desenli gömleklerle giymek için harikadır. Ancak, ceketin tek renk olduğundan ve çok güçlü bir kontrast oluşturmadığından emin olun.

Karışık malzemeler sayesinde mükemmel uyum

Kilo İle Kot Kumaş. Pek çok modern denim kumaş ayrıca, daha rahat giyilmeleri için belirli bir oranda elastan içerir. Özellikle dar kesim veya dar kesim pantolon gibi dar kot modelleri eldiven gibi oturur.

Kiloyla kot satanlar. Streç kot malzeme elastanı Lycra veya Spandex olarak da bilinir ve kotlara farklı oranlar eklenir. Sonuç olarak, kot pantolon vücut şekline daha iyi uyum sağlar, daha fazla hareket özgürlüğü sunar ve boyutsal olarak daha stabildir.

Parti likralı kot kumaş. Elastan yüzdesinin ne kadar yüksek olduğu, en azından kot kesimine bağlı değildirfrom: Pantolon ne kadar sıkı olursa, genellikle o kadar esnek malzeme kullanılır. Bu nedenle bir sıska yüzde 50 spandeks içerebilir. Polyester kumaş alan eklenerek aşınma özellikleri de iyileştirilir. Bu, kotu daha hafif yapar ve ciltte daha yumuşak bir his verir.

Kilo Kumaş Fiyatları.  Bu özelliklere sahip kot pantolonları tercih ediyorsanız kumaşın ağırlığına da dikkat etmelisiniz. Esas olarak kot pantolonlarında bulunur ve yarda kare başına ons cinsinden verilir (oz / yarda2). 20 oz’luk bir kot pantolon gerçekten ağır bir siklettir, ancak 8 oz’luk bir modeli neredeyse hiç fark etmediğiniz halde neredeyse yok edilemez. Kot kumaşa bağlı olarak, favori ürününüzün farklı bakıma ihtiyacı vardır.

Yorum Yap

error: Content is protected !!
7/24 BİLGİ İÇİN YAZIN