Bebek Kumaş Çeşitleri

Organik bebek kumaşları,Bebek giyim kumaşları,Bebek Tekstil Kumaşları,Bebek odası dekorasyonu Kumaşlar,Bebek Nevresim kumaşları,poplin bebek kumaşı,muslin bebek kumaşı,

Bebek Kumaş Çeşitleri

Bir çok insan giyim yapmaya başladığında, çocuklar için yapıyor. Bunun arkasında birkaç neden var; yüksek caddede aradıklarını asla bulamamalarından bıkmış olabilirler, belki bir akraba veya arkadaşın yenidoğan için satın almak yerine yapmak isterler ve bazen sadece yetişkin kıyafetlerinden daha küçük olmaları olabilir ve yeni başlayanlar için biraz daha kolay. Motivasyonunuz ne olursa olsun, ilk büyük engellerden biri bebek giysileri projeniz için kumaşı seçmektir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı türle, nereden başlıyorsunuz? Çocuklar için kıyafet yapmak için mükemmel olan kullanışlı bir kumaş listesi hazırladık. Ancak size sadece çocuk dostu kumaşların bir listesini sunmak, bu konuda gitmenin en yararlı yolu gibi görünmüyor. Farklı bir tane istiyorsanız? Bunları neden seçtik? Başlamak için sizi düşünce süreçlerimizden geçireceğim, böylece yaptığımız kumaşları neden seçtiğimizi görebilirsiniz.

Duyarlılık

Genç cilt çoğu zaman daha hassastır. Bu, kumaş alışverişi sırasında göz önünde bulundurmanız gereken (eğer değilse) ilk şeylerden birinin hem yumuşak hem de rahat olmasıdır. Çok genç yeni doğanların hala göbek kordonu kelepçeleri olacaktır, bu nedenle buna karşı rahat olacak bir malzeme seçtiğinizden emin olmanız gerekir. İstediğiniz son şey, ovalayan veya tahriş eden bebek kıyafetleridir.

Bunun için tavsiye ediyoruz : Doğal Kumaşlar ve

Organik Kumaşlar. Tüm senaryolar doğal kumaş gerektirmemesine rağmen, bu iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Ancak organik kumaşlarımız% 100 doğal ve % 100 organiktir.

Organik Pamuk Kumaş satın alan: Standart bir 30 ° yıkamada hala yıkanabilen doğal bir kumaştır. % 100 organik, ağartılmamış ve hatta pamuk tohumu kabuklarına sahip, sıcak, rustik bir kumtaşı rengi ve olağanüstü benzersiz bir karakter sunuyor.

Bebek giysileri organik koton Kumaş

% 100 doğal bir kumaş kim alır? kullanmazsanız, bebeğinizi tahriş edeceği – hiç de değil – ama özellikle küçük melekinizin hassas bir cilde sahip olması doğal kumaşların çok erken, hareketsiz günler için en iyisi olduğu.

Bebeğiniz için En İyi Kumaş Çeşitleri

Yeni doğmuş bir ebeveyn olarak, yeni doğmuş bir bebekle öğrenilecek çok şey vardır! Araba koltuğu nasıl kurulur? Ne zaman katı yemeye başlayabilirler? Neyse ki, kumaş türlerinin artılarını ve eksilerini hızlı bir şekilde anlamak için yüksek ve düşük aramaya gitmenize gerek yok. İşte beş bebek dostu kumaşın kısa bir listesi ve bub’ın uykusu için neden harika olduklarını (mevsime bağlı olarak).

Pamuk

Doğal bir lif olarak pamuk, yeni doğan bebeğiniz için harikadır, çünkü bebeğinizin cildine havalandırma ve nefes alabilirlik sağlar! Doğal bir kumaş alan olduğundan, pamuk da alerjik değildir ve astımlı bebekler için harikadır (astımı tetikleyen herhangi bir maddeyi serbest bırakmaz).

Biz rahat pamuk için Bubba Blue’s İstek üzerine Bir Yıldız Pamuk Waffle Karyolası Battaniye seviyorum.

Muslin

Bebek sargıları ve kundakları için süper popüler olan muslin, onlarca yıldır etrafta dolaşıyor , çünkü nefes alabilen, hafif, katmanlama için harika, aynı zamanda yumuşak, liste devam ediyor. Pamuk ve muslin arasındaki farkın ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz? Bu hileli bir soru – bir tane yok! Muslin, bebekler için son derece nefes alabilir ve mükemmel hale getiren ‘düz örgü’ adı verilen bir çapraz çapraz örgü türüdür.

Pamuk / Polyester Karışımları

Organik bebek kumaşları,Bebek giyim kumaşları,Bebek Tekstil Kumaşları,Bebek odası dekorasyonu Kumaşlar,Bebek Nevresim kumaşları,poplin bebek kumaşı,muslin bebek kumaşı,

Polyester doğal bir kumaş olmasa da bebeğiniz için hala iyi bir alternatiftir. Pamuğun polyester ile harmanlanması, uyumaya uygun, hafif ama sıcak bir kumaş oluşturur. Pamuk / polyester karışımları da saf pamuktan daha leke tutmaz ve dayanıklıdır. Malzeme, nefes alabilen ancak dayanıklı kumaş alan kombinasyonu isteyen meşgul ebeveynler için harika bir ucuz seçenektir. 

Bambu

Oldukça popüler hale gelen bir başka doğal kumaş, bambu harika çünkü hipoalerjenik, antibakteriyel ve termoregülatör (nefes alabilen, esnek lif lifleri aracılığıyla). Bambu pamuk ile orada ve hatta yenebilir, çünkü bambu pamuktan farklı olarak kolayca yıkanabilir ve kırışmaya dayanıklıdır.

Jersey

Jersey örme, sentetik liflerden biraz gerginlik sağlarken, pamuğun yumuşaklığı ve nefes alabilirliği için mükemmel olan başka bir pamuk çeşididir. Yaz için biraz ağır, kışlık bir kundak gibi harika olabilir, çünkü yumuşak esneme, bebeklerin hareket etmesine izin verirken, yine de sıkıca rahatlatır ve sıcak tutulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın