Çanta Kumaşı Çantalık Kumaş Satın Alan

Çanta kumaşı kim alıyor,çantalık kumaş alanlar,çanta kumaşı nerede satılır,çantalık kumaş satın alan,çantalık kumaş satın alanlar,çanta kumaşı kime satabilirim,çantalık kot kumaş,çantalık gabardin kumaş, İmperteks kumaş,polyester çanta kumaşı,

Çanta Kumaşı

Özel çantalar için çanta kumaşı

Çanta kumaş seçenekleri, standart veya stok olarak çeşitli ağırlıklarda pamuk, kanvas ve jüttür. Birçok kumaş türü mevcuttur ve tedarik ettiğiniz bir kumaşta bir çanta yapabiliriz veya sizin için kaynak yapabiliriz. Pek çok farklı malzemeden binlerce çanta yaptık, hepsini listelemek zor. Dikkate alınması gereken bazıları jüt, keçe, PVC jöle ya da deri gibi görünen ancak plastik olan PU deri. Bir deri çanta isteyebilirsiniz ya da deriyi tuvalle karşılaştırmak isteyebilirsiniz.

Bir çanta kumaşı seçme

120 no dikiş ipliği fiyatları, 120 numara iplik, 36 numara iplik, 50 numara dikiş ipliği, dikiş ipi, Dikiş ipliği 5000 mt, dikiş ipliği numaraları, kot dikiş ipi, kot ipi, naylon dikiş ipliği, parti dikiş ipi, parti dikiş ipliği, parti iplik, parti malı dikiş ipliği, spot dikiş ipi, spot dikiş ipliği, spot iplik, stok dikiş ipi, stok dikiş ipliği, stok iplik,

Kumaş seçimi nihayetinde çantanızın amacına bağlıdır. Ne için kullanılacak? İçeride silinmesi gerekiyor mu? Çantanızın tersinir olmasını mı istiyorsunuz yoksa aşınmalı mı ve birden fazla yıkamaya dayanmalı mı? Çantanız ağır bir şey taşımak için mi? Torba malzemesi dayanıklı ve ağır olmalıdır. Torbanın katlanması gerekiyor mu? Kumaş hafif ve düzgün bir şekilde açılmalıdır. Yiyecek taşımak ve soğuk ya da ılık olmak gerekir mi?  Bir çanta için termal kumaş esastır.

Bez Çantalar İçin Hangi Kumaşlar İyi?

Bez çantalar, her türlü şeyi taşımak için birçok şekil, boyut ve malzemede yapılabilecek eğlenceli bir projedir.

Kanvas , kot , dimi ,  perdelik kumaş ,  döşemelik kumaş ve dış mekan kumaşları gibi sağlam kumaşlar  bez çantalar için en iyisidir. Birçok çanta nadiren temizlik gerektirdiğinden, yenilik perdelik ve döşemelik kumaşlar eğlenceli seçenekler olabilir. Suni deri vinil ve naylon birkaç daha dayanıklı seçenektir.

Pamuklu kumaşlar çanta astarı için mükemmel bir seçimdir. Sağlam, çok amaçlı bir muslin renkli bir çuha veya çekici bir pamuklu baskı seçin.

 Çanta kumaşı ve stiline bağlı olarak daha fazla yapı sağlamak için bir arabirim veya sabitleyici kullanmak genellikle iyi bir fikirdir. Hafif bir kumaş, daha ağır bir kumaştan daha sert bir ara yüzeye ihtiyaç duyar. Bazı stiller sert eriyebilir stabilizatörlerle iyi sonuç verir. Daha yumuşak bir his için keçe arayüzünü deneyin.

Çanta kumaşı kim alıyor,çantalık kumaş alanlar,çanta kumaşı nerede satılır,çantalık kumaş satın alan,çantalık kumaş satın alanlar,çanta kumaşı kime satabilirim,çantalık kot kumaş,çantalık gabardin kumaş, İmperteks kumaş,polyester çanta kumaşı,

Çanta ile aynı kumaştan tutamak yapabilir veya dokuma kullanabilirsiniz .

Farklı bez çantaların nasıl yapılacağına dair öğreticilerimiz var.

Tuval, çanta yapmak için çok uygun kalın düz bir örgü pamuk veya keten malzemedir. Tuval arasındaki seçenekler pamuklu dokuma tuval ve sentetik tuvaldir. Ördek tuval, sıkı dokuma ipliği ile çanta yapımı için en uygun tuvaldir.

Ayrıca şantuk kanvas, lamine pamuk kanvas ve kaplamalı naylon kanvas (su geçirmez kanvas) deneyebilirsiniz. Su geçirmez balmumu kanvas çanta yapmak için gerçekten güzel görünüyor.

Tuval oldukça serttir ve herhangi bir arayüze ihtiyacınız olmayabilir. Ancak herhangi bir çanta, bazı arayüzlerle daha iyi görünecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın