İstanbul Kot Kumaş Ucuz Kot Kumaş

istanbul kot kumaş parça kot kumaş kot kumaş alanlar kot kumaş satın alan parça kot alanlar kumaş satın alan yerler ucuz kot kumaş

İstanbul kot kumaş.

Streç kotlar denim pazarını tamamen işgal ediyor. Birkaç yıl önce popüler olmaya başladılar ve hangi “uzmanlar” size söylemeye çalışıyorlarsa olsunlar hiçbir yere gitmiyorlar. Bu konuya dalmanın ve bugün bulabileceğimiz tüm farklı streç denim türleri hakkında daha fazla bilgi edinmenin ilginç olacağını düşündüm. Bu fırsattan, tüm yararlı açıklamaları için gerçek bir denim uzmanı olan İstanbul kot kumaş‘a teşekkür etmek istiyorum.

Streç kotlar muhtemelen şu anda en popüler kot türüdür. Ama İstanbul kot kumaş ne zaman piyasaya çıktığını veya şimdi kimin yaptığını biliyor musunuz? Streç kotlar size iyi gelecek mi? Zaten kot pantolonun ne kadar streç olması gerekir? Ve jeggings ile olan anlaşma nedir? Streç kotlar hakkında bilmeniz gereken her şeye gitmek için yol göstericiniz var, böylece mükemmel çiftinizi bulabilirsiniz.

Streç Kot Nedir?

Spot kot,spot kot kumas,spot kot kumaş,likralı spot kot kumaş,mavi spot kot kumaşı,spot kumaşlar,satılık kumaş,satılık kot kumaş,kot kumaş fiyatı,kot satışı,ucuz spot kot kumaş,spot kumaş alanlar,Zeytinburnu kumaş pazarı,Zeytinburnu kumaşçılar,denim kumaş,parti denim kumaş,stok denim kumaş,
Spot kot,spot kot kumas,spot kot kumaş,likralı spot kot

Streç kot pantolon streç denim kumaştan yapılmış bir kot tarzıdır. Streç denim, kumaşa az miktarda elastan, Spandex veya Likra olarak da bilinen esnek, sentetik bir elyaf içeren nispeten yeni bir tür denim pamuktur (veya pamuk / polyester karışımı). Streç kotlar tipik olarak yaklaşık yüzde bir ila üç oranında elastan içerir.

Streç denim malzemeden yapılmış kotlar normal kotlara benzeyebilir, ancak daha fazla esneklik sağlar ve kullanıcının vücut hareketlerini “verir”. Streç kotlar genellikle kumaşta herhangi bir streç olmadan yapılan kotlardan daha form uydurmadır.

Streç kotlar kıvrımlı figür için harikalar yaratabilir ve genellikle ekstra kumaş vermeden kot pantolon giymek için daha rahattır. Çoğu kadın gibi, kotlarınızı biraz streç ile tercih ederseniz, kaliteli streç denimleri tespit etmenize yardımcı olacak kolay bir numara vardır.

Esnek kotlar çekmek ve vermek için tasarlanmış İstanbul kot kumaş yapılmış olsa da, sadece şimdiye kadar gerilmeliler. Aksi takdirde, gençlere ve görev dışı moda modellerine bırakılan bir kot stili olan İstanbul kot kumaş bölgesine giriyorsunuz.

Peki bizim numaramız ne? Kot etiketini kumaştaki Likra veya Spandex yüzdesi için kontrol edin.% 2 maksimum arıyorsunuz. (Genel bir kural olarak, yüzde biri size rahatlık için bir ipucu verirken, yüzde iki daha fazla kumaş anlamına gelir). Bundan daha fazlası ve paranızın karşılığını almadan önce kotun yıpranmasını (veya “çantaya”) bekleyebilirsiniz.

İpucuStreç kot pantolonlar size tam olarak uyacak şekilde tasarlanmıştır. Eğer varsa jean boyutları arasında  birden giyer sonra onlar gevşek hale gelebilir olarak, sizin küçük boyutta streç kot satın almak için iyi bir fikirdir.

Denim streç ile ilgili temel kılavuzumuzda daha fazla bilgi edinin.

Bazen bir çift kot parçası küçük detaylar, uzun ömürlü olup olmadıklarını anlamanıza yardımcı olabilir. Bakır düğmeler ve perçinler gibi belirli tasarım özellikleri ve malzemeler, markanın iyi yapılandırılmış bir ürün yapmak için yatırım yaptığı iyi işaretlerdir.

Bununla birlikte, tasarım ayrıntıları söz konusu olduğunda bir uyarı. Sahte kişiler tarafından aldanmayın. Bazı nakavt markaları, tasarımcı kot pantolonun stilini taklit etme konusunda uzmanlaştı. Konturlu arka cepler örneğin, ucuz çiftlerde ve daha iyi markalarda bulunabilir, bu nedenle kullanılan gerçek malzemeleri kontrol etmeden sadece görüşle ayrıntılara güvenmeyin.

İpucu:  Mağazada belirli bir parça kot satın alan yerler kullanılan malzemeler hakkında bilgi bulamazsanız, web sitesinde bulabilirsiniz. Orada bulamazsanız dikkatli olun. Tipik olarak, bir denim markası kotlarını yapmak için harika malzemeler kullandığında, ayrıntılı ürün açıklamasında bu konuda övüneceklerdir.

Kotları daha kaliteli yapan şeyleri öğrendiğinizde, aradığınız şey için gerçek bir his elde etmenize yardımcı olabilir.

istanbul kot kumaş parça kot kumaş kot kumaş alanlar kot kumaş satın alan parça kot alanlar kumaş satın alan yerler ucuz kot kumaş

Pahalı bir çift satın almak istemeseniz bile, birkaç çift pahalı tasarımcı İstanbul kot kumaş deneyin. Bu, yüksek kaliteli markalar ve düşük kaliteli kot pantolonlar arasındaki bazı önemli farkları fark etmenize yardımcı olacaktır. Daha sonra öğrendiklerinizi alabilir gibi orta sınıf kot markalarını, eve götürmeyi hak eden bir çiftte aradığınız şey hakkında daha iyi bir fikirle alışveriş yapabilirsiniz.

Kotun İyi Görünmesini Sağlayın.

Gerçekten kaliteli bir kot pantolonuna yatırım yaptığınızda, daha uzun süre iyi görünmelerine yardımcı olmak için onlara düzgün bakmayı öğrenmek isteyeceksiniz. Hızlı ve kullanışlı kılavuzlarımızı okuyun:

Tasarım ayrıntılarıDenim kumaş firmaları istanbul,kot kumaşlar,denizli kot kumaş,non denim kumaş,örme denim kumaş,ithal denim kumaş,beyaz kot kumaşı,kot koltuk kumaşı,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın