Kamuflaj Kumaş Alan

Kamuflaj kumaş alanlar,parti kamuflaj kumaş alan,stok kamuflaj kumaş alan,spot kamuflaj kumaş alan,kilo ile kamuflaj kumaş alan,

Kamuflaj Kumaş Alan,Kamuflaj kumaş alanlar,parti kamuflaj kumaş alan,stok kamuflaj kumaş alan,spot kamuflaj kumaş alan,kilo ile kamuflaj kumaş alan.

İş kıyafeti, güvenlik, balıkçılık, avcılık ve turizm için kamuflaj kumaşlar.

Bu bölümde avcılık, balıkçılık ve turizm için kıyafet ve ekipman üretimi için kamuflaj kumaşları sunulmaktadır. Kumaş dört renkli kamuflaj desenleri güvenlik ürünlerinde yerini buluyor ve iş kıyafeti pazarında aktif olarak kullanılıyor. Kumaş firmasının sunduğu kumaşlar arasında çeşitli diğer seçenekleri bulabilirsiniz. En popüler deforme edici desen, üniforma üretiminde kullanılan huş ağacı (gümüş yaprak) kamuflajdır . Ürün yelpazesi ayrıca bir kamuflaj figürü kamuflaj kaydırağı farklı kombinasyonlarda çocuklar için kamuflaj gri, yeşil, kahverengi renkler için kumaşlardır .

Parti kumaş alan. Sunulan malzemeler esas olarak farklı su direnci göstergeleri, farklı yüzey yoğunluğu ve rüzgar geçirmez özelliklerle karıştırılmıştır. Dayanıklılık, yüksek hijyenik özellikler ve dış etkilere karşı direnç, bunların çeşitli uygulama alanlarında kullanılmasını mümkün kılar: üniforma ve özel kıyafet üretimi, turist, avcılık ve balıkçılık, yazlık ekipman, askeri spor oyunları için kıyafet. Ayrıca% 100 polyester malzeme satın alabilirsiniz. Ultraviyole ışığa, her türlü hasara, neme ve kir tutmazlığa maksimum derecede dayanıklıdır, bu da turist, avcılık ve yazlık evler için tente, çadır, sırt çantası ve benzeri ürünlerin imalatında başarıyla kullanılmasını sağlar.

Ucuz kamuflaj,parti kamuflaj,stok kamuflaj,spot kamuflaj,spot kamuflaj kumaş,stok kamuflaj kumaş, kamuflaj kumaş satışı, kamuflaj kumaş toptacıları, kamuflaj kumaş satış yerleri,ucuz kamuflaj kumaş, kamuflaj kumaş alan, kamuflaj kumaş satan, kamuflaj kumaş satanlar, kamuflaj kumaş satış yeri, kamuflaj kumaş alan kişiler,likralı kamuflaj kumaş,parça kamuflaj kumaş,kamuflaj parçası alan,parça kamuflaj alan, kamuflaj kumaş baskı yapan,toptan kamuflaj kumaş,kamuflaj desenler,dokuma kamuflaj kumaş,

Kamuflaj kumaşları, özel giysi üretimi için tasarlanmıştır. Ayrıca turizm ve açık hava etkinlikleri için üniforma oluşturmak için kullanılırlar. Bu tür ürünler, avcılık, balıkçılık veya kamp gezilerinde yeri doldurulamaz niteliklere dönüşür. Bu tür kumaşlar, yüksek yoğunlukları ve belirli bir koruyucu kamuflaj rengi ile ayırt edilir.

Kamuflaj kumaşlarının özellikleri

Kamuflaj kumaşları, rüzgar geçirmez ve su geçirmez özelliklere sahip, farklı yoğunluklarda karışık bir malzemedir. Desen ve renk şemalarında farklılık gösterirler. Örneğin açık alanda kamuflaj sağlamak için benekli desenli malzemeler kullanılır. Farklı arazi için belirli bir kamuflaj baskısı var.

Stok Kumaş Alan. Bu malzemeden yapılan giysiler, rüzgar, sis veya yağmura dayanıklılığı nedeniyle rahatlık ve yeterli koruma sağlayacaktır. Ayrıca yüksek mukavemete sahiptir.

Kamuflaj kumaş alanlar,parti kamuflaj kumaş alan,stok kamuflaj kumaş alan,spot kamuflaj kumaş alan,kilo ile kamuflaj kumaş alan,

Kumaşa uygulanan birkaç tür baskı vardır: orman ve çimen, nato ve dijital. Pamuklu veya karışık olabilirler. İkincisi, cildin nefes almasına izin veren pamuk ipliği içerdiğinden, özelliklerinde doğal kumaş türlerine göre kesinlikle daha düşük değildir.

Kamuflaj malzemeleri sürüş sırasında gürültü oluşturmaz. Dayanıklıdırlar ve aktif kullanım sürecinde bile orijinal görünümlerini korurlar.

Turizm amaçlı dikim ürünlerinde karışık malzeme türleri kullanılmaktadır. Pamuklu kumaşlar su geçirmez bir emprenye özelliğine sahiptir, bu nedenle balıkçılar, avcılar ve turistler için kıyafet dikmek için çok uygundurlar.

Gömlekler kamuflaj kumaş tabanı koruyucu bir renklendirmeye sahiptir ve turistler, askeri personel, avcılar veya balıkçılar için dekorasyonun yaz versiyonunun imalatında kullanılır.

Yorum Yap

error: Content is protected !!
Open chat
7/24 BİLGİ İÇİN YAZIN