Kamuflaj Kumaş Alınır.

Askeri kamuflaj kumaş, kamuflaj kumaş satın alanlar, kamuflaj kumaş satın alan,parti kamuflaj kumaş satın alan,parti kamuflaj kumaş satın alanlar,stok kamuflaj kumaş satın alan,stok kamuflaj kumaş satın alanlar,spot kamuflaj kumaş satın alan,spot kamuflaj kumaş satın alanlar,askeri kamuflaj kumaş satan,kamuflaj satın alan,askeri kamuflaj satan,kamuflaj parçası alanlar,parça kamuflaj kumaş,parça kamuflaj alan,

Askeri kamuflaj kumaş, kamuflaj kumaş satın alanlar, kamuflaj kumaş satın alan,parti kamuflaj kumaş satın alan,parti kamuflaj kumaş satın alanlar,stok kamuflaj kumaş satın alan,stok kamuflaj kumaş satın alanlar,spot kamuflaj kumaş satın alan,spot kamuflaj kumaş satın alanlar,askeri kamuflaj kumaş satan,kamuflaj satın alan,askeri kamuflaj satan,kamuflaj parçası alanlar,parça kamuflaj kumaş,parça kamuflaj alan,kamuflaj kumaş alan, kamuflaj kumaş alanlar,parti kamuflaj kumaş,stok kamuflaj kumaş,spot kamuflaj kumaş,

Kamuflaj giysisine kitlesel çekiciliğini veren çok yönlülük. Kamuflajın popülaritesi çok yaklaşıyor ve şimdi Amerikan toplumu ve kültürü içinde derinden kökleşmiş durumda ve birçok moda trendinde olduğu gibi, aktivizmi ve tüm yaşam tarzını temsil etmek için büyüdü.

Kamuflaj giysileri çok sayıda insan tarafından giyilse de, hem moda trendi hem de kültürel bir temsil olarak ikili rolü bugün belki de en belirgin şekilde avlanma, balıkçılık ve diğer yerlerde işaret eden birçok kırsal toplulukta görülmektedir. Rekreasyonel açık hava etkinlikleri, günlük hayattan ayrıdır.

Günümüzde “ülke” veya “köylü” yaşam tarzı olarak adlandırılan şeyi benimseyenlerin giydiği kamuflaj desenleri, çok pratik bir amaca hizmet etse de, artık kesinlikle işlevsel gizlilik kaynaklarının çok ötesine geçmiştir. Birçokları için, kamuflaj giysileri sadece bir moda ifadesiyle giyilmekle kalmaz, kullanıcının alt kültürünün ve bu durumda vatanseverliğin ifadesi olarak gururla takılır.

Parça Kumaş Alanlar.

Ancak günümüzün vahşi moda hiyerarşisinde bulunan yüksek rütbeli kamuflajın gerçekten takdir edilmesi için, renkli tarihi hakkında biraz daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur. Kamuflaj eğilimini sallayan ilk modacılar, yaklaşan pist modelleri veya saygın moda tasarımcıları değildi; Onlar hayvanlar aleminin üyeleriydi. Bazı sürüngen ve kalamar türleri olarak bilinen bir tespiti önlemek için kamuflajı çevrelerine karıştırmak için kullanan birçok hayvandan sadece birkaçıdır. Bu, avını takip etmek ve bir avcının bir sonraki yemeği olmaktan kaçınmak için çeşitli nedenlerle yapılır.

Günümüzün kamuflaj kumaş alan modası, geçmiş yıllarda giyilen ve o zamandan beri desenin askeri tarihine saygı gösteren çağdaş etkilerle işaretlenmiş bir stil kabı. Kadınlar ve erkekler için kamuflaj giysilerinin giyilme şekilleri, modelin kültürel ve stil esnekliğini vurgulamaya devam ediyor.

Ancak, ironik olarak, modern kamuflaj giysileri birbirine karışmak için giyilmez. Aslında tam tersi. Zor olan parçaları oluşturmak için kullanımı renk, şekil ve doku ve diğer kaydetti moda evi tarafından üretilen çarpıcı kamuflaj olarak – Erkekler ve kadınlar için en son kamuflaj stilleri çoğu  değil  bildirime.

Örneğin, başlangıçta nötr kaş, yeşil ve siyah lekelerini harmanlayan, kolayca tanınan kumaş alanlar pastelden neona kadar çeşitli yoğunluklarda tuhaf göze çarpan renkler içerecek şekilde yeniden keşfedildi. Bu belki de en çok, pembe gibi zarif renklerin geleneksel kamuflajın sağlam estetiğinin aksine kullanıldığı kamuflaj kıyafetlerinde ve aksesuarlarında görülür.

Diğer şeylerin yanı sıra, kamuflaj giysilerinin popülaritesi kamuflaj mayolarının ve hatta iç çamaşırlarının oluşturulmasına ilham verdi. Ortalama olarak, Amerikalı kadınlar mayo için yılda 8 milyar dolar harcıyorlar. Bu, kamuflaj desenlerinin değişmesi gibi yeni ve yaklaşmakta olan trendlerin gelişmesi için mükemmel ortamı sağlar.

Kadın kamuflaj kıyafetlerinde olduğu gibi, erkeklerin kamuflajları da çeşitli demografik yapılara mensup erkekler tarafından giyilmektedir. Kamuflajın dış mekanlarla doğal bir ilişkisi olmasına rağmen, birçok çağdaş erkek kamuflaj stili kentsel ilhamdan doğmuş ve giydiği ortama bağlı olarak, kullanıcıya hem iç içe hem de dışarıda duran duygularını sağlamayı amaçlamaktadır.

Metro tünellerinde ve kentsel peyzajın diğer alanlarında bulunan geometrik desen, çizgi ve şekillere dayanarak, erkekler için kentsel kamuflaj, kullanıcıya gerçeküstü bir deneyim sağlayarak bir adım daha ileride rol oynamaktadır. Bir metro durağında kentsel kamuflaj giyen bir adam, çevre kiremitte eriyebilirken, aynı kıyafet, park gibi farklı bir manzarada merak uyandırıcı bir yankı yaratacaktır.

Askeri kamuflaj kumaş, kamuflaj kumaş satın alanlar, kamuflaj kumaş satın alan,parti kamuflaj kumaş satın alan,parti kamuflaj kumaş satın alanlar,stok kamuflaj kumaş satın alan,stok kamuflaj kumaş satın alanlar,spot kamuflaj kumaş satın alan,spot kamuflaj kumaş satın alanlar,askeri kamuflaj kumaş satan,kamuflaj satın alan,askeri kamuflaj satan,kamuflaj parçası alanlar,parça kamuflaj kumaş,parça kamuflaj alan,

Spot Kumaş on yıldan on yıl sonra hem hayatta kalmış hem de gelişmiş olan kamuflajla olan uzun aşk ilişkisi, yaşamın sanatı taklit edip etmeyeceği konusunda en ufak bir soruya yol açıyor. Amerika, Vietnam Savaşı’nın zorluklarını, Sivil Haklar hareketinin huzursuzluğunu ve popüler kültürde sosyal yapıları hızla değiştirirken yaşadığı gibi, kamuflaj modası da değişti. Kamuflaj bu kargaşa döneminde Amerikalılar için oradaydı ve onlarca yıl geçtikçe geride bırakılan tüm değişen heveslere katlandı.

Kamuflaj giysilerinin evrimi ve popülaritesinin devam etmesi, giyim rolünün temel bir ihtiyaçtan çok daha fazlasını yerine getirdiğini hatırlatır. Kıyafet ve moda – ya da sanat – zamanın mevcut sosyal ikliminin bir işaretidir ve kişinin durumunu ifade etmenin yanı sıra kendini ifade etme aracı olarak kullanılır.

Kamuflaj modasının geleceği görülmeye devam ederken, geçmiş ve şimdiki kullanımı, parti kumaş değerlerinin özünde olan bireycilik ve özgürlüğün altında yatan ruhu vurgulamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın