Kamuflaj Kumaş Kim Alır?

Kamuflaj kumaş satın alan,kamuflaj kumaş nereye satarım, kamuflaj kumaş kimler alır, kamuflaj kumaş satın alanlar,parça kamuflaj kumaş alan yerler, kamuflaj kumaş nereye satarım, kamuflaj kumaş kim alır,

Modadaki kamuflaj bir stil, genellikle yeniden keşfedilen ve yeniden düzenlenmiş bir trend. Bakalım nerede doğdu ve yıllar içinde nasıl değişti.

Bu terimin anlamı ve stiller ve kullanımlarla ilgili bazı genel bilgiler için, daha önce yapmadıysanız, sizi kamuflaj nedir, terimin tüm anlamları mesajını okumaya davet ediyorum .

Modada Kamuflaj

Bu konuyla ilgili bir önceki yazıda kamuflajın İngilizce fiilden geldiğini söyledik. Aslında, ilk kez kamuflajdan söz eden. Daha iyi saklanabilmek için birliklerinin üniformalarını değiştirdiler. Dolayısıyla kendilerini kamufle ediyorlardı.

Bunu yapmak için, yeryüzü ve bitki örtüsünü yeniden üreten farklı renkteki noktalardan oluşan bir kamuflaj deseni seçtiler.

Temel olarak, kamuflaj aslında bir kamuflaj desenidir. Ancak modaya gelince, altmışlı yıllarda özel bir fenomen olarak giriş yaptı. Daha sonra tüm modalar geçtikçe, doksanlarda moda döndü.

Bugün buna artık kamuflaj denmiyor, daha açık sözlü deniyor. Moda bugün giyim ve aksesuar, kolye, çorap, eşarp, gözlük ve daha fazlasına sahip olan askeri kamuflaj üzerine odaklanmaktadır. Tasarım türü bile değiştirildi ve kamuflaj desenlerinin birçok farklı versiyonu var,

Başlangıçta kıyafetler sadece askeri kamuflaj stilini değil, aynı zamanda şekilleri de aldıysa, zamanın geçmesiyle stil çok daha kadınsı hale geldi. Liderler döneme uyum sağlayarak trendleri ve modaları yansıtmaya başladı.

Günümüz modasında kamuflaj

Aslında, bugün kamuflaj desenli seksi kıyafetler giyebilirsiniz. Bununla birlikte, eğilim daha da ileri gitti ve askeri kamuflaj deseni sadece gümrükleri temizlemekle kalmadı, aynı zamanda daha açık ve diğer “kamuflaj” türlerine eğilimli olmaya başladı.

Bir örnek, gördüğünüz gibi kelebeklerin renklerini ve şekillerini taklit etmek isteyen fotoğraf elbisesi. Kamuflaj birlikleriyle doğduğunu düşünmemize rağmen, aslında birçok kumaş satın alan türünün bir alışkanlığıdır.

Kamuflaj kumaş satın alan,kamuflaj kumaş nereye satarım, kamuflaj kumaş kimler alır, kamuflaj kumaş satın alanlar,parça kamuflaj kumaş alan yerler, kamuflaj kumaş nereye satarım, kamuflaj kumaş kim alır,

Kamuflaj trendi artık artık sadece askeri bir fantezi. Dediğim gibi, moda diktatörlüğüne uğrar ve birkaç mevsim moda olur ve sonra yeniden keşfedilene, belki de yeniden keşfedilene kadar arka brülöre dönüşür. Öte yandan, diğerleri, bu tarzın asla terk edilmediğini, her yıl farklı görünümler altında geri döndüğünü savunuyorlar.

Kamuflaj tarzını seviyorsanız, her mevsim giyebilirsiniz, her yıl, serin ve modaya uygun kıyafetlerle her zaman modaya uygun bir görünüme sahip olmak için kıyafetlere ve koleksiyonlara nasıl entegre edeceğinizi anlayın. Endişelenmeyin, kamuflaj bazıları tarafından herdem yeşil olarak kabul edilir. Sadece doğru şekilde nasıl giyileceğini öğrenmelisin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın