Kumaş Satın Alan Yerler Spot Kumaş

Kumaş alan yerler,stok kumaş alan yerler,spot kumaş alan yerler,parti kumaş alan yerler,parti kumaş satın alan yerler,stok kumaş satın alan yerler,spot kumaş satın alan yerler,kumaş parçası alan yerler,kumaş parçası satın alan yer,kumaş parçası satın alan firma,pazen kumaş alan,alpaka kumaş alanlar,ucuz alpaka kumaş,

Kumaş alan yerler,stok kumaş alan yerler,spot kumaş alan yerler,parti kumaş alan yerler,parti kumaş satın alan yerler,stok kumaş satın alan yerler,spot kumaş satın alan yerler,kumaş parçası alan yerler,kumaş parçası satın alan yer,kumaş parçası satın alan firma,pazen kumaş alan,alpaka kumaş alanlar,ucuz alpaka kumaş.

Giysi seçimi, birçok kişi rahat ve doğal bir kumaştan dikilmiş bir ürün almak istiyor. Dahası, modern dünyada, sentetik malzemeler giderek daha fazla üretilmektedir. Doğal ve pratik malzemelerden biri, daha ayrıntılı olarak tartışacağım pamuktur.

Pamuklu kumaş özellikleri

Pamuklu kumaş alanlar ekseni etrafında hafifçe bükülmüş kısa, ince, kabarık ve yumuşak liflerdir. Bu malzeme oldukça dayanıklıdır, yüksek bir kimyasal dirence sahiptir, ışık ve suyun etkisi altında uzun süre yok edilemez. Pamuk 130-140ºС’ye kadar sıcaklıklara dayanabilir, ortalama higroskopikliği% 18-20’dir. Bununla birlikte, pamuğu oldukça kırışık bir kumaş haline getiren çok küçük bir elastik deformasyon oranına sahiptir. Aynı zamanda, aşınmaya karşı çok az direnci vardır ve yavaşça kurur.

ZARİF KUMAŞ NEDİR?

Tıbbi giysilere daha katı gereksinimler uygulanır.

Kıyafetler çekici görünmeli ve bir sağlık uzmanının veya eczacının durumunu vurgulamalıdır. Çok sayıda yıkamaya karşı dayanıklı olmak ve aynı zamanda orijinal görünümünü korumak gerekir. Ve kıyafet bakımı kolay ve ekonomik olmalı, pahalı deterjanlar gerektirmemelidir.

Elbette, daha büyük ölçüde, sabahlık veya kostümün kalitesi, yapıldığı kumaşa bağlıdır.

Bir sabahlık veya tıbbi kıyafet için en uygun kumaş rolünde, “Elegant” adlı bir karışım kumaşı kendini en iyi şekilde kanıtlamıştır. Bu kumaşın bileşimi% 65 polyester ve% 35 pamuktur.

Bu kumaşın kırışıklığı düşük. Buna karşılık, örneğin,% 100 pamuktan, pratik olarak kırışmaz. Ürünün şeklini koruyarak yıkandıktan sonra küçülmez.

Kumaş soyulmuyor, yani uzun süre giyildikten sonra bile makaralar oluşmuyor.

Kumaş yumuşak ve yumuşaktır.

Bir sabahlık veya “Zarif” kumaştan yapılmış tıbbi bir takım elbise, cilt solmaz, ancak iyi nefes alır.

Bu nedenle, böyle bir kumaştan ürünler tüm hava koşulları olarak kabul edilir. Yaz ve kış aylarında giyilebilirler.

Ancak Zarif kumaşın en önemli özelliği mükemmel hijyenik özelliklere sahip olmasıdır. Böyle bir kumaştan yapılan ürünler yüksek fiziksel yüklerle çalışmak için de uygundur.

Zarif kumaş 40 derecenin üzerinde sindirilemez ve pişirilemese de, bugün bu kumaş tıbbi giysiler için en uygun çözüm haline gelmiştir.

Harmanlanmış kumaş “Zarif” – 120 ila 180 g / m yoğunluğa sahip – tıbbi giysi üretiminde standart haline gelmiştir. Bir giyinme elbisesi veya uygun bir özenle bu tür kumaştan yapılmış bir takım elbise uzun süre dayanır ve orijinal görünümünü korur. Her gün, sağlık uzmanınıza veya eczacınıza çekici bir görünüm kazandırmak.

Bu kumaşların genel ve ayırt edici özellikleri kumaş parçası alan

Bu iki tür kumaşın ortak bir özelliği, figürünüzün avantajlarını vurgulamanıza izin veren iyi bir streç esnektir. Vücudun üzerinden akan, yumuşak bir parlaklık, narin ve rahat olan örme mikro yağ (mikro yağ), eşsiz silüetinizin güzel bölümlerini yıkayan akan bir şelalenin yanılsamasını yaratır! Yağ aynı etkiyi yaratır, ancak daha küçük kıvrım dalgaları ile.

Parti Kumaşlar oldukça yoğundur, her ikisi de mükemmel bir şekilde gerilir, ancak yağ daha incedir, ince ipliklerin sıkı dokuma ile yüksek gözeneklilik vücudun serbestçe nefes almasını sağlar.

Kumaş alan yerler,stok kumaş alan yerler,spot kumaş alan yerler,parti kumaş alan yerler,parti kumaş satın alan yerler,stok kumaş satın alan yerler,spot kumaş satın alan yerler,kumaş parçası alan yerler,kumaş parçası satın alan yer,kumaş parçası satın alan firma,pazen kumaş alan,alpaka kumaş alanlar,ucuz alpaka kumaş,

Parça Kumaş Alanlar.

Bu dokuların önemli bir özelliği – artan sürtünme ile makaralar oluşmaz – hizmet ömrünü önemli ölçüde artırır, uzun süre yüksek kaliteli bir görünüm sağlanır!

Doku yüz ve iç kısımdan neredeyse aynı görünüyor, bu nedenle keserken kumaşı kesmeye özellikle dikkat edin – yanılmayacaksınız.

Her iki seçenek de istenirse mükemmel bir şekilde örtülür, ancak aynı zamanda şeklini uzun süre koruyabilir, yıkandıktan sonra hızlı bir şekilde kurumaya, ondan sonra deforme olmaz ve ultraviyole güneş ışığından korkmazlar!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın