Kumaş Satın Alanlar Kumaş Alan

Spot kumaş satın alan kişiler,üretim fazlası kumaş alan,üretim fazlası kumaş alanlar,üretim fazlası spot kumaş,üretim fazlası parti kumaş,Parti kumaş satın alan,parti kumaş satın alanlar,parti pamuk kumaş satın alan,polyester parti kumaş satın alan,polyester kumaş satın alan,parti iplik alanlar,parti iplik satın alanlar,spot iplik satın alan,parti likralı kumaş satın alanlar,likralı kumaş satın alan

Spot kumaş satın alan kişiler,üretim fazlası kumaş alan,üretim fazlası kumaş alanlar,üretim fazlası spot kumaş,üretim fazlası parti kumaş,Parti kumaş satın alan,parti kumaş satın alanlar,parti pamuk kumaş satın alan,polyester parti kumaş satın alan,polyester kumaş satın alan,parti iplik alanlar,parti iplik satın alanlar,spot iplik satın alan,parti likralı kumaş satın alanlar,likralı kumaş satın alan, 

Sıcak havalarda giyilecek en iyi kumaşı ve malzemeyi bulun. Yazları birçok yerde çok kısa yaşayabilir ve her zaman için her anını emmek istersiniz, ama bazen dışarıda dayanılmaz derecede sıcak olur. Gömleklerden elbiselere, yaz veya sıcak hava kıyafetleri için harika olan bu hafif, nefes alabilen kumaşlarla bu sezon serin kalın.

Sıcak Hava İçin En İyi 4 Kumaş

1. Pamuk

Pamuk, sıcak havalarda en iyi kumaşlardan biridir. Sadece ucuz değil, aynı zamanda mevcut değil, aynı zamanda ısı için harika. Pamuk yumuşak, hafif, nefes alabilir ve terin ıslanmasına neden olarak ısının vücuttan kaçmasına ve serin kalmanıza izin verir. Sayısız stil ve renkte gelir, yani neredeyse her ihtiyaca uygun bir pamuklu giysi bulabilirsiniz. Farklı niteliklere sahip çeşitli pamuk karışımları da vardır. Pamuk oldukça kırışır, ancak pamuklu polyester karışımı sizi ütülemek zorunda bırakmaz. Ancak pamuğun bazı dezavantajları vardır. Çok fazla terliyorsanız, pamuk nemi emmeye meyillidir, böylece ağır ve ıslak olabilir, açık renklerde giyerseniz koltuk altlarınızda veya yakanızda nem lekeleri de gösterebilir.

Parça Keten Alanlar
Parça Keten Alanlar

2. Keten

Keten, nefes alabilen bir kumaşın sıcak hava koşullarında giymesi için bir başka üst seçenektir. Aynı zamanda çok hafiftir ve ısının vücuttan kaçmasına izin veren gevşek bir şekilde dokunur. Çok fazla nem emer ve çabuk kurur, sizi serin ve kuru tutar. Sert olma eğilimindedir, ancak bu aynı zamanda vücudunuza yapışmadığı anlamına da gelir. Keten ayrıca oldukça sık kırışıklıklar yaratır, ancak birçok insan hoşuna gider ve onu stilin ve çarşafın bir parçası olarak görür. Parti kumaş alanlar yazlık giysileriniz için kuru temizleme ve çarşaf ve yastık kılıfı gibi ev eşyaları için yüksek kaliteli  çamaşır temizliği sunar.

3. Reyon

Rayon, pamuk, odun hamuru ve diğer doğal veya sentetik liflerden harmanlanmış insan yapımı bir kumaştır. İpeğe daha ucuz bir alternatif olarak icat edildi (aynı zamanda ipeği iyi bir yaz kumaşı yapar). Rayon diğer kumaşlardan daha fazla nefes almasını sağlayan ve sıcak havalarda vücuda yapışmasını önleyen hafifliği veren çok ince elyaflara sahiptir. Çok rahat ve giyimi serinlettiği için rayon, spor giyim ve yazlık elbiseler için özellikle iyi bir kumaştır. Sıcak hava için harika bir spot kumaş olsa da, ılık suyla yıkandığında rayon kumaş alan büzülebilir. Elde soğuk suyla yıkayabilirsiniz, ancak büzülmeyi veya hasarı önlemek için temiz rayonun kurutulması önerilir. Biz sağlamak kuru temizleme ve çamaşırhane dağıtım hizmetleri yaz kumaşlar özenle işlenir sağlamak için.

4. Denim / parça kot kumaş alanlar

Denim çok sıkı dokunmuş bir pamuktan yapılır, bu yüzden pamuk gibi nefes alabilir ve ter emicidir. Ancak, denim daha ağır bir kumaş olma eğilimindedir, bu yüzden bazı kumaş alanlar tercih eder. taklit denim gibidir, bu yüzden denim ile aynı faydalara sahiptir, fakat ağırlık olarak çok daha hafiftir.

PAMUK

Nerede Giymeli?

Pamuk bütün iklimler için mükemmeldir, bu yüzden yaygın olarak giyilir ve sevilir. Bunu kuru sıcaklıkta veya nemde de kullanın.

Fayda Nedir?

Bu doğal elyaf, havanın kumaş üzerinde serbestçe dolaşmasını ve hareket etmesini sağlar, bu da ısıyı daha kolay bir hale getirir. Vücudunuz için yerleşik bir klima gibi!

REYON

Nerede Giymeli?

Rayon kuru sıcaklıkta en iyisidir. Hala doğal bir lif olmadığından, pamuk kadar nemden de zarar görmez.

Fayda Nedir?

Spot kumaş satın alan kişiler,üretim fazlası kumaş alan,üretim fazlası kumaş alanlar,üretim fazlası spot kumaş,üretim fazlası parti kumaş,Parti kumaş satın alan,parti kumaş satın alanlar,parti pamuk kumaş satın alan,polyester parti kumaş satın alan,polyester kumaş satın alan,parti iplik alanlar,parti iplik satın alanlar,spot iplik satın alan,parti likralı kumaş satın alanlar,likralı kumaş satın alan

Rayon, pamuktan daha ince bir ipliktir, bu nedenle çok iyi süslenen zarif ve hafif giysiler için harikadır.

KETEN

Nerede Giymeli?

Herhangi bir yer! Isı için keten yapıldı.

Fayda Nedir?

Keten tekstiller dünyanın en eski kumaşlarından bazılarıdır – insanlar yüzyıllar boyunca ve iyi sebeplerden dolayı giyiyorlardı. Doğal elyaf ve hafif dokuma maksimum nefes alabilirliğe izin verir; havalı en havalı.

KARIŞIMLAR

Nerede Giymeli?

Sentetik kumaşlar nemi düşürmek için bilinir (düşünün: atletik aşınma), bu nedenle nemli iklimlerde harikadırlar.

Fayda Nedir?

Karışımlı kumaşlar şeklini korur ve çok az veya hiç bakım gerektirmez (ütüleme gibi!).

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın