Parça Kot

Parça Kot
Parça Kot

Jeans, kot pantolon ve daha fazla kot. İlkbahar ve yaz aylarında kot malzemesi var. Pantolon, etek ya da üst olsun – kimi denim her mevsim çok çeşitlidir ve her şeyden önce önceki sezonlarda olduğu gibi şık olur.

Parça Kot
Parça Kot

Parça Kot. Bu sadece yeni, yumuşak malzemeler sayesinde değil, aynı zamanda heyecan verici kesimler ve yenilikçi şekillendirme olanakları sayesinde mümkündür. Bu yüzden bu yıl yakalayamadığınız en sıcak beş kot kumaş pantolonunu seçtik. Burada ve fotoğrafta trend potansiyeli ve kıyafet fikirlerimiz hakkında her şeyi öğrenin.

Sadece gardırobunu tara. Bu kesinlikle en az bir kot parçası, değil mi? Hayır? Ama o zaman yüksek zaman, çünkü sıcaklıkların tekrar yükselmesi ve havadar bir görünüm arzusu tekrar tekrar büyüdüğümüzde beş kot pantolonumuzun sizi geçmesine izin vermeyecek.

Bu tartışmasız klasiklerden biridir. Bu ilkbahar, popüler ve seçtiğiniz boyuta veya görünüme bağlı olarak Slim (Aşağı-Boyutlu), Normal (Gerçek-Büyüklük) veya Gevşek Uyum (Yukarı-Boyutlu) olarak giyilebilir. Artık  eski günlerde sizin gibi değiştirmeyi düşünüyorsanız, bunu zaten kaybettiniz, çünkü yalnızca farklı abdestlerde bulunmakla kalmıyor aynı zamanda aya indirildi. Rahat bir erkek arkadaşı görünümü için mükemmeldir.

Kot Kumaş
Kot Kumaş

Parça Kot. Hatta kot kumaş eğilim Orman tarafından bir süredir bizimle gömlek ve arka mutlak gerekir gerekenler arasında bu kot sezonunda duydu. bütün insanoğlu için 7 için hafif denim yapılmış dar kesilmiş kot gömlek büyük temel ve kot ve kot şort veya kargo etek ile kombine edilebilir serbesttir. Ancak özellikle deri veya metalik yüzeyler gibi diğer malzemelerle birlikte etkili olur.

Parça Kot. Stil verme ipucu : Altın metalik kaplamada ayak bileği boyundaki peluş takım kot pantolonunu takım elbiseli ve dikkat çekici olarak giyiyoruz. Göz alıcı deri pompalarını siyah ve mavi el süsleme ile bir araya getiriyoruz. Kot tişörtünüz kumaş mutlak göz alıcı olacaktır.

Fotoğraf  ve diğer kot pantolon modellerini keşfedin ve bu kot pembe sezonun ön saflarında yer alması için en iyi nasıl birleştirileceğini öğrenin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın