Polar Kumaş Nedir? Polar Kumaş Kim Alır?

Parça polar kim alır,parça polar satın alan,polar kumaş kim alır,polar kumaş kim alır,polar kumaş satın alanlar,polar kumaş nereye satabilirim,

Polar Nedir? Polar Kumaş Kim Alır?

Polar – bizi kış boyunca ve dış mekanlarda sıcak tutan rahat, yumuşak bir kumaş. Ama yün ceketlerimizin gezegen üzerindeki etkilerini hiç merak ettiniz mi? Keçenin ne kadar sürdürülebilir olduğunu soruyoruz.

Ekose, aralarında polar olan sıcak malzemelerden en yaygın olarak yapılan bir modeldir. Tıpkı ekose gibi, polar da çok yönlüdür, ancak daha da önemlisi, ekose gömleklerin sık sık yapıldığı başka bir yaygın malzemedir. Bugün polar dünyaya dalıyoruz – bileşimi, çeşitleri ve bu harika malzeme hakkında bilinmeye değer diğer şeyler.

Polar ne yapılır?

Parça penye alan,penye parçası,parça penye,parça penye alanlar,penye parçası alan,penye parçası alanlar,penye kumaş alan,viskon parçası alan,süprem parçası alan,polar parçası alan,parça polar,polar kumaş,parça iki iplik,parça üç iplik,interlok parçası,parça interlok,spot süprem,

Bu günlerde, polar gibi kumaşların bir tür inorganik elyaf olan polyesterden yapılması daha kolay. Bununla birlikte, yapağı bileşenlerini iki ana kategoride (1) organik elyaf ve (2) inorganik elyaf olarak sınıflandırabiliriz.

Organik kaynaklardan yapılan keçe genellikle koyun kürkünden veya yünden yapılır. Organik yün, pamuktan veya ikisinin bir karışımından da yapılabilir.

Alternatif olarak, polyester denilen inorganik bir elyaftan yapılmış, daha sonra plastikten yapılmış polar. Bu plastik, ipliğe dönüştüren bir işlemden geçmek için yapılır. Bu plastik iplik haline geldikten sonra, dokunur ve fırçalanır, bu da keçeye kabarık bir görünüm verir.

Mikro-polar nedir? Polar Pamuk mu?

Önceki yazımızda , birçok ekose çeşidini keşfettik ve benzer şekilde, polarun da birçok çeşidi var. Bunların arasında mikro polar. Eski günlerin aksine, yün ağırlıklı olarak yünden yapılmıştır, ancak teknoloji sayesinde polar pamuk ve / veya polyesterden de üretilmiştir. Poların birçok çeşidine bir göz atalım:

Farklı Polar Çeşitleri

Mikro yün – Çevre dostu veya yıkanabilir çocuk bezi kullanan anneler genellikle mikro yün ile karşılanır. Mikro yapağı, her iki tarafta ince (dolayısıyla mikro terimi) ve fırçalanmış bir çeşit yapağıdır. Genellikle bebek bezleri için kullanılır, çünkü vücuttan su itmek harika. Mikro yapağıların diğer kullanımları arasında yıkanabilir adet pedleri bulunur. Hassas cilt yüzeyini çizmeyecek yumuşak ve peluş dokusu nedeniyle yapağı için mükemmel bir kullanımdır.

Parça polar kim alır,parça polar satın alan,polar kumaş kim alır,polar kumaş kim alır,polar kumaş satın alanlar,polar kumaş nereye satabilirim,

Bu sentetik mikrofiberler özellikle tehlikelidir, çünkü boyutları balıklara ve diğer vahşi yaşamlara göre tüketilmesine izin verir, besin zincirinin üstüne çıkıp yükselir, toksinleri bize ulaşana kadar konsantre ede.

Yapağı yüne daha hafif ve daha az cızırtılı bir alternatif olsa da, gezegene ve nihayetinde hayvanlar ve tüketiciler üzerindeki etkisi onu harika bir seçenek haline getirmiyor! Bu yüzden sıcak giysiler ararken, doğal liflere yapışmayı deneyin !

Polyester Polar

Polyester polar bugün piyasadaki en yaygın polar çeşittir. Günümüzde polyester, ucuz üretim maliyetleri sayesinde her türlü giysi için en yaygın kullanılan malzemedir. Polyester genellikle parlak bir görünüme sahiptir ve bu plastikten yapıldığı için nemi itmek için harika bir iş çıkarır.

Pamuk polar – piyasada bulunan yaygın bir başka polar türüdür. Pamuk, bitkilerden hasat edilen organik bir malzemedir. Yapağı haline getirildiğinde, genellikle sizi ısıtan kıyafetlere dönüşürler. Pamuk veya pamuk karışımlı polar genellikle yumuşak ve rahattır ve genellikle bebek giysileri için malzemedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın