Şalvarlık Kumaş Şalvarlık Viskon Kumaş

Şalvarlık kumaşlar,şalvar kumaşları,şalvarlık kumaş kime satarım,şalvarlık kumaş satın alan,şalvarlık kumaş satanlar,şalvar için kumaş nerede satılıyor,şalvarlık poliviskon kumaş,şalvar kumaşı kimler alıyor,

Şalvarlık Kumaş Şalvarlık Viskon Kumaş

Viskon Kumaş Bakımı: Viskon Nasıl Yıkanır, Nasıl Ütülenir?

Viskon veya ahşap ipek – geri dönüştürülmüş doğal selülozdan yapılmış bir kumaş – bugün çeşitli erkek, kadın ve çocuk gardıroplarının üretimi için son derece popüler bir malzemedir. Doğal malzemeler modadayken zamanımızda böyle bir viskoz talebini nasıl açıklayabiliriz: yün, pamuk, ipek? Tabii ki, yüksek kaliteli pamuktan pratik olarak daha düşük olmadığı (ve bazı yönlerden önce) viskonun kendisinin özellikleri. Yani, bu kumaşın ana avantajları aşağıdaki nitelikleridir:

Yüksek higroskopiklik ve bu nedenle hijyen.

İyi nefes alabilirlik.

Statik elektriğe “direnç”.

Yumuşaklık ve hafiflik. Viskondan yapılmış şeyler dokunmak için çok hoş, çıplak vücudunuza koysanız bile rahatsızlığa neden olmaz.

Viskon parçası alan,viskon parçası alanlar,parça viskon alan,viskon parçası alanlar,viskon kumaş parçası,viskon kumaş parçası alan,viskon kumaş parçası alanlar,parça viskon,parça viskon alan,parça viskon alanlar,parça viskon kumaş,parça viskon kumaş alan,parça viskon kumaş alanlar,ham viskon,ham viskon kumaş,ham viskon kumaş alan,ham viskon kumaş alanlar,viskon kumaş,parti viskon,spot viskon,stok viskon,parti viskon kumaş,stok viskon kumaş,spot viskon kumaş,

Leke yeteneği. Viskon kumaşlar güzel renklidir ve yüksek kaliteli kumaş ve boya kullanırken, renkler pamuğa göre çok daha parlak ve “daha ​​derin” görünecektir.

Boyalı dokunun çeşitli faktörlere direnci. Viskon (tekrar kalite) pratik olarak solmaz ve uzun süre solmaz.

Viskon Kumaşlar – ince, yumuşak ve dokunuşa çok hoş

Ahşap ipek, dikiş kıyafetleri alanında pratik uygulama bulmuş ilk yapay olarak üretilen malzemedir. Aslında, viskozun sentetik maddelere atfedilmesi zordur, çünkü doğal ahşaptan yapay yollarla elde edilir ve kimyasal laboratuvarlarda sentezlenmez.

% 100 viskozdan yapılmış şeyler şekil üzerinde harika görünüyor, ancak bunlar biraz pratik değil çünkü hızlı bir şekilde geriliyor ve ısıyı iyi tutmuyorlar. Ancak harmanlanmış iplikten, örneğin pamuk ve viskondan ( A1465 jumper ) üretilen ürünler , şekillerini mükemmel tutar ve ısıyı korur.

Viskonun tüm avantajlarına rağmen, dikkatsiz kullanımı bozmanın kolay olduğu şeyler hala oldukça hassas ve “kaprisli” bir malzemedir. Viskon bakımı üç ana noktadan oluşur: yıkama, kurutma ve ütü.

Viskon nasıl yıkanır?

Su ile temas ettiğinde, ahşap ipeğinden yapılmış eşyalar mukavemetlerini kaybeder ve önemli ölçüde deforme olabilir, bu nedenle onları elle veya narin / el yıkamada eğirme olmadan bir çamaşır makinesinde yıkamanız önerilir.

Viskondan bir şeyleri yıkamak için suyun sıcaklığı 30 ° C’yi geçmemelidir.

Viskon kumaşların dökülmemesi için renkli çamaşırlar beyaz olanlardan ayrı olarak yıkanmalıdır.

Yıkama için, narin ve narin kumaşlar için özel bir toz kullanmak daha iyidir.

Viskon Kumaş

Viskon gibi bir kumaşın sıkılması ve gerilmesi son derece istenmeyen bir durumdur: yapabileceğiniz maksimum şey bir şeyi bir havluya veya çarşafa sarmak, onlardan bir rulo yuvarlamak ve kolayca sıkmaktır.

Viskon ürünler, doğal olarak, örneğin bir askıda veya daha iyisi, öğeyi nemi iyi emen bir kumaş üzerine dikkatlice yerleştirerek kurutulabilir. Ürünü içeren kumaş elbette düz bir yüzey üzerinde olmalıdır.

Viskon Kumaş Ütüleme

Viskon ürünleri en iyi soğuk suda elle yıkanır.

Şalvarlık kumaşlar,şalvar kumaşları,şalvarlık kumaş kime satarım,şalvarlık kumaş satın alan,şalvarlık kumaş satanlar,şalvar için kumaş nerede satılıyor,şalvarlık poliviskon kumaş,şalvar kumaşı kimler alıyor,

İpek kumaşları ütüleme modunda ahşap ipekten yapılmış ürünleri ütülemek gerekir. Ütülemeye başlamadan önce, şey hafifçe nemlendirilmelidir (ütüdeki özel bir mod veya temiz suyla düzenli bir sprey şişesi kullanılarak) veya ıslak, ince bir bezle ütülenebilir. Viskondan gelen şeyleri yanlış taraflarından düzeltmek daha iyidir.

Viskon bir şey mi? Orijinal görünümünü geri getirmeye çalışın.

Yanlış bakım nedeniyle viskoz ürünlerin boyutu büyük ölçüde azaltılabilir. “Trajedinin ölçeği” çok büyük değilse, aşağıdaki yöntemleri kullanarak olayı önceki boyutuna döndürmeyi deneyebilirsiniz.

Ürünü buhar jeneratörü (ütü sıcaklık regülatörü “ipek” veya “yün” modunda) ile ütüyle buharlaştırmaya çalışın, ellerinizi doğru yönde hafifçe gerdirin.

Ürünü ıslatın, suyun damlamaması için hafifçe sıkın ve bir askıya asın (bir şeyin deformasyon riski vardır) veya ellerinizle biraz uzatarak nem emici bir bez üzerine koyun.

Yorum Yap

error: Content is protected !!
Open chat
7/24 BİLGİ İÇİN YAZIN