Scuba Kumaş

scuba kumaş,sukuba kumaş,sukuba kumaş satan,scuba kumaş satanlar,zeytinburnu scuba kumaş, İthal scuba kumaş Nedir,Scuba kumaş kışlık mi,İthal scuba kumaş terletir mi,Scuba krep kumaş,Scuba krep kumaş nasıldır,Scuba krep kumaş özellikleri,Scuba kumaş sıcak tutar mi,Scuba kumaş terletir mi,

Scuba kumaş,sukuba kumaş,sukuba kumaş satan,scuba kumaş satanlar,zeytinburnu scuba kumaş, İthal scuba kumaş Nedir,Scuba kumaş kışlık mi,İthal scuba kumaş terletir mi,Scuba krep kumaş,Scuba krep kumaş nasıldır,Scuba krep kumaş özellikleri,Scuba kumaş sıcak tutar mi,Scuba kumaş terletir mi.

Kumaş Nedir?

Scuba kumaş spandeks ve polyesterden oluşan bir çeşit çift örgü malzemedir. Çift örgü, bu kumaşın aynı anda birden fazla iğne seti ile oluşturulduğu ve iki kumaş katmanını birbirine bağladığı anlamına gelir.

Tüplü malzeme çok pürüzsüz bir dokuya, ince bir masura ipliğine ve ona biraz yaylı bir his verir.

İsmine rağmen, tüplü örme tüplü dalış veya yüzme için değildir – kumaşı tüplü dalgıçların ıslak giysileri oluştururken kullanılan neopren malzemeden sonra şekillendirilmiştir.

Bu kumaş, kalınlığına göre değişebilir ve çok çeşitli giyim projelerine uygundur. Ayrıca kolayca keser ve sıcak, sağlam bir forma sahiptir, yani daha sıcak kıyafetler oluştururken bir astar eklemenize gerek yoktur.

Scuba kumaşı hem forma uyan elbiseler hem de daha uzun örtü önlükleri için idealdir. Bu modern kumaş boyayı çok iyi tutar ve böylece benzersiz zevkinize uyacak her türlü cesur, güzel baskılarla süslenebilir!

Dayanıklı, çok yönlü ve özelleştirilebilir bir malzeme arıyorsanız – bu sizin ideal uyumunuz!

Neopren Kumaş Özellikleri

İnsanların, terimleri birbirinin yerine kullanarak, tüplü kumaşla aynı anda neopren kumaş hakkında konuştuğunu duymuş olabilirsiniz. Bununla birlikte, neopren ve tüplü örgü iki farklı kumaş türüdür .

Neopren, bir dalgıç dalgasının ıslak elbisesini oluşturmak için kullanılan türdür. Sentetik kauçuk köpük olan polikloroprenden yapılır. Bu köpük tabakası, konfor ve sıcaklık için, genellikle bir naylon veya polyester örgüsü olan başka bir kumaş türünün iki katmanı arasına yerleştirilir.

Bazı neopren kumaşlar, polar veya kadife gibi diğer malzeme türlerine de lamine edilir. Bu nedenle, neopren günlük kıyafetler ve tüplü dalış malzemeleri için kullanılabilir! Neopren tüplü kumaştan çok daha dayanıklı ve esnektir.

Scuba örme kumaşı birçok yönden neoprene benzer şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, çoğunlukla polyesterden oluşur ve çift örgü kumaştır.

“Çift örgü”, benzer Ponte örgü malzemesinden daha ince filamentlerden yapılmış olmasına rağmen, tüplü kumaşın diğer kumaşlardan daha kalın ve daha kararlı olduğu anlamına gelir.

Scuba kumaşı, çok daha akışkan bir görünüme sahip neopren kumaşlardan farklı bir şekilde perdeler. Son olarak, giymek genellikle neoprenden yapılmış kıyafetlerden daha rahattır; Burada sert penguen yürüyüşü bulunamaz!

scuba kumaş,sukuba kumaş,sukuba kumaş satan,scuba kumaş satanlar,zeytinburnu scuba kumaş, İthal scuba kumaş Nedir,Scuba kumaş kışlık mi,İthal scuba kumaş terletir mi,Scuba krep kumaş,Scuba krep kumaş nasıldır,Scuba krep kumaş özellikleri,Scuba kumaş sıcak tutar mi,Scuba kumaş terletir mi,

Scuba kumaşı neopren kumaştan daha hassas ve daha kolay hasar görebilir, bu nedenle birini veya diğerini kullanmayı seçerken belirli projenizin ihtiyaçlarını dikkate almak önemlidir.

Bununla birlikte, çevrimiçi kumaş satan birçok web sitesi, aynı kumaşa atıfta bulunmak için “neopren” ve “tüplü” terimlerini kullanır, bu nedenle web sayfasından paranız için gerçekten ne tür bir kumaş aldığınızı söylemek zor olabilir.

Polikloroprenden bahsederken kumaş bileşimi bölümünü dikkatlice okuduğunuzdan ve önceki müşterilerin memnuniyet düzeyini sağlamak için sitede ürün incelemelerini kontrol ettiğinizden emin olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın