Tekleme Kot Alan

Tekleme Kot Alan

Ham Denim kot pantolonları içeri girerken cimri yapmaz, pantolonları bir gecede dondurucuya koyabilirsiniz. Tekleme Kot Alan. Büyük bir plastik torba kullanın.

Tekleme Kot Alan

Tekleme Kot Alan

Kotları birlikte katlayın (her zaman aynı yerde değil), onları dondurucuda torbaya koyun ve onlarla birlikte kapatın. Ertesi sabah tüm bakteriler öldürüldü ve mavi kotlar tekrar kokuyordu. Ayrıca ütü de denim kot pantolonunu almaz. Kurumadan önce pantolonları kısa tutun. Gerisi giyerken yapılır. Vücudunuzun ısısından dolayı figürünüze uyuyor ve hafif kırışıklıklar kendiliğinden kayboluyor kumaş alanlar.

Ham Denim’deki mavi kot kumaş pantolonların ilk yıkamadan sonra bile “sel pantolonu” haline gelmemesi için, en azından bir büyüklükte çok büyük olmalıydı. Pantolonlara girerken alt kenarında yırtılmayı önlemek için cömertçe şişirin.

Dikkat: Asla çiğ denim pantolonunu ilk yıkamadan önce kısaltın! Altı aydır çok uzun mavi kot pantolonlarla dolaşmak istemiyorsanız, pantolonları satın aldıktan hemen sonra kumaş alabilirsiniz :

Tekleme Kot Alan. Pantolonunu bol miktarda sıcak suya (40 ila 50 derece) batırın. Deterjan koymayın ve kot pantolonunu 30 dakika bırakmayın. Sonra pantolonları sudan çekip sıkmayın, ancak küvvetin üstünde kurumaya bırakın. Kuru kot pantolonlar hala sağlam ancak gelecekteki uzunluklarına kadar yıpranmış. Artık pantolon kısaltabilir ve daha sonra yıkamadan girebilirsiniz kumaş alanlar.

Tekleme Kot Alan

Tekleme Kot Alan

Tekleme Kot Alan. Neden bir pantolon diğerinden daha erken mi kırılıyor? Bu bir rastlantı mı, yoksa kalitede bir farklılık var mı? Bilgi gibi, iki pantolon daha yakından bakıyor. Her iki kot aynı uzunlukta giyilir. İlk pantolon hala sağlam, ikincisi çoktan parçalanmış kot pantolon uzmanı. Pantolonu ilk gören kişi o. Pantolonları önce “solda” çeker. “Burada bir çift kotun kumaş alanlar gerçek yüzünü görebilirsiniz” diyor. Sonra parmaklarının arasında sürtünme malzeme algılanan ve yırtık pantolon üzerinden bir büyüteç ile incelenmiştir: “fiber uçları kumaş I kot açık uçlu iplik dokuma kumaş olduğu sonucuna sert his yüksektir  idi. ” O sağlam ikinci pantolonuna ulaştı: ” Bu pantolon hafif kalınlıkta dokulu bir kumaşa sahiptir. Açık uçlu işleme göre daha uzun lifli daha kaliteli pamuk kullanan ring iplikten yapılmış kumaşın net bir göstergesi. Bu, ipliği daha dayanıklı hale getirir. “

Yorum Yap

error: Content is protected !!
Open chat
7/24 BİLGİ İÇİN YAZIN