Ucuz Kot Kumaşı Tekstil

Ucuz Kot Kumaş
Ucuz Kot Kumaş

Kotlar pamuktan yapılmış 16. Yüzyılda, parça kumaş alanlar çok popüler oldu ve büyük miktarlarda İngiltere’ye ithal yapıldı. 18. Yüzyılda, kotlar tamamen pamuktan yapılmış ve bugün çok popüler olan giysiler giymek için kullanılıyordu.

Ucuz Kot Kumaşı
Ucuz Kot Kumaşı

Kot söz mevzusu olduğunda, denimden söz edilemez. Jean ve kotun bir tane olduğunu düşünen bir sürü insan var fakat parti kot da kotun çok yakın kardeşidir.

Jean ve kotu ayırt eder

Denim, tek renkli bir iplikten ve oldukça pürüzlü bir yüzeye haiz beyaz bir iplikten dokunan bir malzeme iken kot kumaş aynı renkteki iki elyaftan dokunmaktadır. Parti denim  onyedinci yüzyıldan beri bilinmektedir ve iskemle örtüleri, perdeler, tuval ve kostümler şeklinde çeşitli fakatçlarla geliyor. Denim, emek için bir kumaş ve kırılma, kalıcılığın ve gücün bir tezahürü olarak görülür. Demin daha dayanıklı ve pahalıdır. Geleneksel olarak, mavi kot indigodan boyandı.

Jean ve denimin muhteşem birleşimi kot moda giyiminde kullanılmasını elde etmiştır gibi moda markaları doğrultusunda denim bulacağız. Zaman içinde moda denim kot pantolonları tasarımcıların yardımı ile havaya uçuruldu. Çocuk kumaş modası, genç modası, ofis modalarından renk ve tasarıma çok farklı olan orta yaşlı moda kadar her zamankinden daha popüler ve popüler hale gelmiştir

Hepimizin bilmiş olduğu şeklinde şifon kumaş alanlar makineleri her vakit giyim hasarının ana sebebidir ve dayanıklı kotlar kural dışı değildir. Bu durumun üstesinden gelmek için, kot pantolonun sol tarafını çevirmeliyiz, yumuşatıcı kullanmalı ve iplik problemini en aza indirmek için bir yıkama, hafiflik seçmemiz önemlidir kumaş alanlar. Son adım, bakteri üremesini önlemek için giymeden önce kurutulmalıdır.

Ucuz Kot Kumaş
Ucuz Kot Kumaş

Mesele giderme: bitkinlik emareleri gördüğünüzde ve şok durumlarından kaçınmak istediğinizde, aşırı ağlama, kötü şakalar, dikişi güçlendirmek veya daha dikkatli bir halde düzeltmek için terziye getirin kumaş alan üzerine

Giysiler pürüzlü bir yüzeye haiz demin kumaş alan üretilmiştir, Denim işçiler için bir kumaş ve kırılma, dayanıklı ve güçlü ifadedir. Denim geleneksel olarak indigo renginde mavidir ve tipik mavi kot pantolonuna haizdir.

Parti Denim Kumaş

“Denim” çoğu zaman koyu yeşildir, yıkanmaz ve rengi zaman içinde azalır. Bu, onları seven insanoğluı, denimin sert ve naturel dokusu şeklinde hissettirir, ancak, birçok insanoğlunun, onları ölmekten ve görünüşlerini yitirmekten korktukları için yıkamayı sevmemesi ile beraber gider.

Mavi biçimı denim

Denim kumaşlar, iki farklı boyama tekniği sayesinde çeşitli renklerde de üretilmektedir. Bir yanda geleneksel mavi kumaş ve mavi tonları. Denim hayata merhaba dediğunda moda dünyasında yeni bir kavram denim mavisi idi. Denim, geleneksel kot pantolonun mavisidir, çünkü denim, kurulduğu günden beri kot pantolonla ilişkilendirilmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın