Ucuz Kot

Ucuz Kot
Ucuz Kot

Kot hakkında ne özel?

İster altın renkli bir iplikle dokunmuş olsun olmasın, bu popülerliği haklı çıkaran bir özelliğe sahip olsun, materyali yakından inceleyelim.

Ucuz Kot
Ucuz Kot

Ucuz Kot. Denim, dimi örgü dokuma dokuma kumaştır. Bu, tekstil için üç temel bağlama türünün biridir. Açıkça görüldüğü gibi, eğik sırtta kumaş olarak adlandırılan “dimi” veya “dimi” denir; çözgü veya atkı dimi arasında çözgü veya atkı ipliklerine bağlı olarak hala ayırt edilir. Denim, biridir. Bu, çözgü / çözgü ipliğinin, indigo rengi nedeniyle mavidir, buna karşılık atkı / atkı beyazdır. Dikkat: Çözgü ipliği sadece “yüzeysel” boyalı, çekirdekte beyazdır. Bu, kot pantolonunun müteakip işlenmesi (inceltilmesi) için önemlidir; zira kumlama, kumlama veya beyazlatma gibi işlem alanlarının daha parlak görünmesine neden olur.

Belki herkes şimdi takip edemez ve muhtemelen sırrıdır. Kesinlikle onun incelik vardır. Bu arada: Adil koşullar altında üretime dikkat ediyoruz. Kotlarımız Türkiye’den geliyor, bu nedenle tedarikçilerimizle yakın işbirliği yapma fırsatı bulduk.

Mükemmel kot takımı nasıl buluyorsunuz?

Popülerlik kolaylık ve çeşitlilik nedeniyle daha fazladır. Kot kumaş alanlar uzun süredir sayısız kesintide – mükemmel bir uyum bulmak bir hayatın işidir. En önemli denim şekillerine ve bunların en iyi resimlerine genel bir bakış, yakında burada blogumuzda yayınlanacak. Mükemmel kot bulmak için, tadın deneyin!

Ucuz Kot
Ucuz Kot

Ucuz Kot. Sadece bir çift kot pantolonun mükemmel kesimi iyi bir görünüm sağlayamaz. Artık yağlarla işlenmiş pantolonlar var. Bunlar, kullanım rahatlığını arttırmak ve giyildiğinde cildi beslemek ve sıkılaştırmak için tasarlanmıştır.

Favori kot pantolon mu?

Ucuz Kot. İnanmayın, ama biliyoruz ki, en sevdiği kotlarını bir kere bulmuş olan model, çoğu kez çok sadıktır. Anketlere göre, dolabında en sevdiği pantolonu olan çok sayıda kadın var, artık uymuyor olsa bile – örneğin, bir gebeliğin şekli değişmişti. Pek çok kişi, hem erkeklerin hem de kadınların tekrar buluşmak istediği bir ölçü olarak kullanmak için geçmiş günlerin rüya modeline de bağlı. Şimdi ve sonra bir zamanlar iyi uydurulmuş pantolonlar yine uyup uymadığını görmek için yargılanıyor.

Kot terimlerinin nereden geldiğini anlatan küçük bir. Orijinal kot pantolon yetiştirilen ve kumaş sevk edilen pamuktan yapılmıştır. hangi  dönem “kot”kumaş alanlar elde edilmiştir dönem “denim kot” yaptığı sağlam altın arayıcısı giyim kumaş” olmuştur ki halk dilinde tekrar “denim kot” idi türetilmiş o.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın