Beyaz Kalem Etekle ne Giyebilirim? Kumaş Alan

Beyaz Kalem Etek Modelleri,Beyaz kalem Etek kombinleri tesettür,Beyaz Etek Tesettür,Beyaz Kalem Etek Uzun,Beyaz Etek kombinleri Tesettür,www.kumas.org ,Mini beyaz Etek Kombinleri,Beyaz etek kombinleri,Beyaz pileli Etek,beyaz kalem etek kumaş alanlar,etek kumaşı satın alanlar,eteklik kumaş alanlar,

Kilo İle Parça Kumaş. Beyaz bir kalem etek gardırobun olmazsa olmazı olabilir önemli olan onu başka şeylerle nasıl kombinleyeceğinizi bulmak. Arkadaşlarla yapılan resmi olmayan toplantılar için başarılı seçenekler bulmak kolaydır. Modelin kesiminin (fermuarlı, düğmeli, kemerli, şallı, cepli, bas veya yüksek belli) nüansları, siluet benzer kaldığı için önemli bir rol oynamaz.

Bir bluz ile

Erkekler için şık gömlekler veya sofistike dantel ürünler – seçim duruma ve ruh haline göre değişir:

Sofistike kesimli asimetrik bir bluz klasik kalem eteği tamamlayacak. Bol ayrıntıyla vurgulanan sofistike bir üst kısım, alttaki alt kısmı dengeler. Beyaz rengi çoğaltabilir, tam bir yay oluşturabilirsiniz, gölgelerin eşleşmesi önemlidir. Tandem’i zıt aksesuarlarla seyreltmeye değer – oranları uyumlu hale getiren ince bir kemer veya hacimli bir kolye.

Kalem etek hangi figür için uygundur?

KİLO İLE KUMAŞ ALANLAR. Deriyi saran silüeti sayesinde renkli beyaz kalem etek, bel bölgesini vurgular. Kalçalardaki fazla hacmi başarıyla maskeler ve küçük figür kusurlarını kapatır.

Klasik kum saati figürü olan kızlar için kalem kesimi mükemmel çünkü figüre zarif bir hat verecek. Dikdörtgen gövdeli kumaş alan bayanlar da aynı etkiyi görecektir.

Üçgen figürün sahipleri, figürün göğüs bölgesinde ihtişam kazanması ve kalçaların hacmini görsel olarak azaltması için beyaz bir kalem eteğe hacimli hafif bir bluz giymeleri yeterlidir.

Parti kumaş satın alanlar. Ters üçgen ve elma şekline sahip kadınların bu tarz etekleri seçerken çok dikkatli olmaları gerekiyor. Büyük olasılıkla, şekil kusurlarını vurgulamamak için başka seçenekler bulmaları daha iyidir.

Kumaş alan. Dolgun bayanlar, esnemeyen yoğun kumaşlardan yapılmış beyaz kalem eteği güvenle giyebilirler. Bir gömlek veya ince bir kazak, bel bölgesindeki sorunlu alanları maskeleyecek ve dar bir etek, kalçaların hacmini görsel olarak azaltacaktır.

Beyaz kalem eteklerin popüler modelleri

Tasarımcılar bu tarz eteklerin geniş bir model yelpazesini sunar.

Her kız, vücuduna, tarzına ve koşullarına bağlı olarak beyaz bir etek seçebilir.

Yüksek belli, ofis iş tarzı için mükemmel bir seçenektir. Doğru aksesuarları seçerken, bir kutlama, romantik bir yürüyüş veya bir restoranda akşam yemeği için bir kıyafette bir vurgu haline gelebilir.

Bir kumaş alan ile – bu model, dar kalçalı veya hafif düz kalçalı genç bayanlar için idealdir. Baskça, sorunlu alanlarda eksik hacmi ekleyecektir.

Kumaş parçası alanlar. Geniş bir kemerle – ince bir beli vurgulamanın veya küçültme yönünde hafifçe ayarlamanın harika bir yolu.

Deri etek – başkalarının bakışları altında olmaktan korkmayan şık ve cesur kızlar için. Bir uyarı: Deri etekli üst kısım parlak olsa da oldukça mütevazı olmalıdır.

Spot kumaş satın alanlar. Dantelli beyaz kalem etek yaz için harika bir seçenek. Onun için başarılı bir üst bulmak oldukça zordur, ancak iyi bir seçimle, harika bir ruh hali ve erkeklerin hayran bakışları mükemmel bir bonus olacaktır.

Sunulan birçok model var, ancak seçim zaten yapılmışsa, sadece beyaz bir etekle ne giyileceğine karar vermek kalıyor.

Beyaz kalem eteğe ne gider?

Bu tarzdaki beyaz bir etek, siyah üst üst, hafif bluz, ince balıkçı yaka ile harika bir tandem yaratır. Beyaz ve siyah kombinasyonu iyi bir figüre sahip kızlar için uygundur ve uygun bir ofis seçeneğidir.

Beyaz kalem etekle iyi bir kombinasyon, zengin mor, kobalt, mercan renklerinin yanı sıra koyu yeşilliklerde dar bluzlar.

İş tarzı için iyi bir seçenek beyaz bir etek ve sıkı, erkeksi tarzda bir gömlek olacaktır. Tek renkli bir gömlek ve küçük kareli bir gömlek eşit derecede iyi görünecek.

Beyaz kalem etekle tamamlanan küçük çiçekli veya lekeli yemyeşil bluzlar sadece figürü görsel olarak düzeltmekle kalmaz, aynı zamanda kıza romantik, eğlenceli bir görünüm verir.

İyi şekillere sahip şık genç bayanlar için beyaz eteğin altına parlak bir korse ilginç, biraz cüretkar bir çözüm olacaktır.

Parti kumaş alan. Denizci bir görünüm için klasik bir kombin, siyah veya lacivert çizgili beyaz kalem etek, bluz veya tişört ve altın aksesuarlar kombinasyonu olacaktır.

Beyaz kalem etek için aksesuarlar

Beyaz bir etek hala sıcak havalar için daha uygun olduğundan, yazın bu tarz ve renkle ne giyileceğini bilmek önemlidir.

Parlak kemerler, askılar, atkılar veya ince eşarplar, görünümünüzü mükemmel bir şekilde tamamlayacak. Aynı çerçevede siyah bir kayış ve gözlük, bir iş kadınına ciddiyet ve klasik bir dokunuş katacaktır.

Günlük bluz modeller,günlük etek modası,günlük saten elbiseler,günlük abiye modelleri,günlük ayakkabı modeller,gönlük gömlek modası,günlük saç modelleri,günlük pantolon modası,günlük elbiseler,

Beyaz kalem etek, yalnızca yüksek topuklu ayakkabılar gerektirir. Mevsime göre sandalet, ince topuklu veya topuklu bilekte bot olabilir.

Stok kumaş alanlar. Beyaz, masumiyet, hassasiyet ve saflığın kişileşmesidir. Fotoğrafta beyaz kalem etek giymek için mükemmel seçenekler gösteriliyor.

TAVSİYE YAZI: ŞİFON KUMAŞ NASIL YIKANIR?

Yorum Yap

error: Content is protected !!
7/24 BİLGİ İÇİN YAZIN