Kot Kumaş Adana Kot Kumaş Kim Alır?

Adana kot kumaş,kot kumaş adana,kot kumaş kim alıyor,kot kumaş kim alır,adana kumaş kim alır,adana parça kot alan,adana kumaş alan yerler,adana kumaş kime satarım,kot kumaş kime satarım,

Kot Kumaş Adana Kot Kumaş Kim Alıyor?

Denim, pantolon, gömlek, ceket, takım elbise, etek ve modern gardıropun diğer öğeleri gibi çeşitli kıyafetlerin dikilmesinde yaygın olarak kullanılan en popüler tekstil malzemelerinden biridir. Kalın kumaştan üretilen ürünler, okullardan ve bağımsız hipsters’den ünlülere ve hatta dünyanın önde gelen ülkelerinden üst düzey yetkililere kadar farklı durumlara sahip insanlar arasında popülerdir. Ancak herkes, başlangıçta işçi sınıfının temsilcileri için kot pantolon yapıldığını bilmiyor.

KOT-DENİM ÇEŞİTLERİ

Malzemenin var olduğu tüm süre boyunca, üreticiler dokuma yöntemlerinde, liflerin kombinasyonunda ve boyama yöntemlerinde farklılık gösteren birçok kumaş türü ortaya koymuşlardır. En popüler çözümleri dikkatinize sunuyoruz.

Denim ( Denim) – iki örgü pamuk lifi ile klasik varyant. Kumaşın tanınabilir bir özelliği, beyaz alt kısım ve boyalı ön taraftır. Materyal, anavatanı – Fransız şehri Nimes onuruna seçildi.

Kırık dimi ( Serge ) – bir kabartma desenli kumaş. Klasik versiyonda, eğim açısı 45 derecedir, ancak dişlerin kalınlığının ve yoğunluğunun çeşitli varyasyonları ile değiştirilebilir.

Streç ( Strench) veya Likra ( Lykra) – elastan ilavesiyle pamuklu bir kumaş, ürünlere sıkı bir uyum sağlar, figürün haysiyetini ve tam hareket özgürlüğünü vurgular. “Likra” adı, ilk malzeme grubunu çıkaran Fransız bir şirketten geliyor.

Jean ( Jean) – mavi çizgili tasarıma sahip düşük kaliteli pamuklu kumaş. Esas olarak bütçe kalemlerinin dikilmesinde kullanılan en ucuz segmente aittir. “Jean”, bu tür kumaşın ana üreticisi olan İngilizler tarafından çarpıtılan Cenova şehrinin adıdır. 

Chambray (Chambray) – denim ailesinden ince ve hafif bir kumaş, yoğunluk klasik versiyona kıyasla 2-3 kat daha az. Malzemeden gömlek, şort, elbise, sundress ve diğer hafif kıyafetler dikiyorlar.

Eykru (Ekru) – Fransızca’dan kumaşın adı “ağartılmamış, işlenmemiş” olarak çevrilir. Üretimde, kumaş boyalı değildir, bu da malzemeye orijinal pamuk rengini verir.

Model seçimi, kişinin fiziğine, yaşam tarzına ve kişisel tercihlerine dayanmalıdır. En popüler stilleri dikkatinize sunuyoruz:

ERKEK KOT MODELLERİ

Adana kot kumaş,kot kumaş adana,kot kumaş kim alıyor,kot kumaş kim alır,adana kumaş kim alır,adana parça kot alan,adana kumaş alan yerler,adana kumaş kime satarım,kot kumaş kime satarım,

Kot Kumaş Adana

Düzenli uyum

Doğrudan serbest kesime sahip klasik versiyon, hemen hemen her moda markasının koleksiyonunda mevcuttur. Kıyafetler vücuda sığmaz, ancak çok geniş değildir. Bu seçenek hem ince hem de yoğun vücut için uygundur.

Rahat uyum

Yuvarlak kalçaları ve kalçaları ve aşırı kiloları gizleyen gevşek ve pratik kotlar. Herhangi bir tenin vücuduna uygun görünün, ancak özellikle tombul erkekler arasında talep vardır. Çoğu zaman gayri resmi kıyafetler olarak kullanılır – yürüyüşler, açık hava etkinlikleri, uzun geziler vb.

Bot kesimi

Bu, dizden dibe uzanan efsanevi bir parlamadır. Bu modelin pantolonları belden her türlü uyumla mevcuttur – düşükten yükseğe. Stil, bir kişinin fiziğinden seçilir. Örneğin, aşırı kilolu erkekler için, ekstra kiloları ve şekil kusurlarını görsel olarak gizleyen yüksek belli seçenek uygundur.

Model, özellikle mide olan kısa boylu taşıyıcılar için uygun değildir. Kıyafetler baskı ve çizimler olmadan ölçülü bir tarzda üretilir.

Dar kalıp

Dar ancak orta derecede sıkı kesime sahip bir model. Kalçalara sıkıca oturması nedeniyle, stil sadece ince erkekler için uygundur. Kısa erkeklerde güzel görünüyor, bacakların hacmini görsel olarak arttırıyor.

İnce, dar bir siluetin gömlekleri ve tişörtleri, gömme ceketler ve vücuda sıkıca oturan diğer kıyafetlerle uyumlu bir şekilde harmanlanır. Ayakkabı olarak, mokasen, klasik spor ayakkabı ve ayakkabı kullanabilirsiniz.

Sıska uyum

Adana kot kumaş,kot kumaş adana,kot kumaş kim alıyor,kot kumaş kim alır,adana kumaş kim alır,adana parça kot alan,adana kumaş alan yerler,adana kumaş kime satarım,kot kumaş kime satarım,

Modern gençler arasında en popüler modellerden biri. Kot pantolon, kıvrımlar oluşturmadan bacağın tüm uzunluğu boyunca sıkıca oturur (bu, ince ile ana farktır). Sadece ince bir figürde, tercihen ince bir ciltte güzel görünürler. Daha önce, sıska modeli kadın grubuna aitti, ancak bugün erkekler arasında çok popüler. 

Sarkık (Gevşek) kot

Rap, hip-hop ve diğer birçok müzikal altkültürü sevenlere hitap eden çok geniş şalvar görünümlü pantolonlar. Model, herhangi bir fiziği olan erkekler arasında eşit derecede başarılıdır, çünkü kot pantolon figürün tüm kusurlarını gizler (aynı zamanda avantajları). Stil t-shirtler, spor ceketler ve spor ayakkabılar için uygundur.

Yorum Yap

error: Content is protected !!
Open chat
7/24 BİLGİ İÇİN YAZIN