Kot Parçası Denim Parçası

Kot Kumaş Parça Kot Kumaş Kot Parçası Ucuz Kot Kumaş

Kot yıkama kıyafetleri kot pantolon ve kıyafet üretiminde önemli bir süreçtir. Şu anda, çamaşır makinesi ana akım kotları, düşük otomasyon derecesi, buhar kapasitesinin büyük su tüketimi, daha fazla üretim prosesi, yüksek iş gücü yoğunluğu, düşük verim ile geleneksel yatay yıkama tambur makineleridir.

Parti Kot Alanlar
Parti Kot Alanlar

Kot Parçası Denim Parçası. Yıkama işleminde şu anda çok sayıda bitmiş kot hala taşı yıkamakta, kumları yıkamakta, durulamakta ve kimyasal maddeyi ana alet olarak yıkamaktadır. Bu geleneksel yıkama işlemi, yüksek enerji tüketimi, ciddi kirlilik, atık su emisyonları ve çevre dostu olmayan zayıf ürünlerdir. Giyim kot üretim sürecini etkin bir şekilde kontrol etme ve azaltma kumaş alanlar. Atık su deşarjı endüstrinin karşı karşıya kaldığı önemli bir sorun olmakla birlikte, aynı zamanda denim adresinin kurumsal gelişimini ve potansiyel yalanların, zorlukların ve fırsatların geliştirilmesini de kapsamaktadır. Gelişmiş teknoloji, yıkanmış denim için etkili bir basınç-giderme ortamının bir kumaş parçasıdır.

Ozon teknolojisinin, su ve kimyasal tüketimi azaltma, proses ve işlem süresini kısaltma, çevreyi temizleme ve koruma dahil olmak üzere kot giyim işleme uygulamalarında birçok avantajı vardır. Ozon Yıkayıcı Ozon (Ozon Jeneratörü tarafından) yıkama işlemine uygulanarak ozonun renk körü köründe ağartıcı etkisi yaratır. Bu ekipman özellikle denim bağbozumu işlenmesi için kullanılır.

Kot Parçası Denim Parçası
Kot Parçası Denim Parçası

Kot Parçası Denim Parçası. Ozon üretimi miktarını ayarlayarak değişen bir dereceye kadar tedavi etkisi elde edebilir. Ozon yıkayıcı, kimyasal madde kullanmadan, çevre koruma gereklilikleri doğrultusunda çok fazla su tasarrufu sağlayabilir. Ayrıca, yeni ve benzersiz kumaş alanlar kot pantolon, görselin denim kumaş etkisi veren, kot giyim işleme ve üretim farklı stilleri elde etmek için ozon bitirme teknikleri, sadece sağlam kovboy işlevselliği yansıtır, aynı zamanda konfor ve yumuşaklık duygusu gösterdi.

Ozon, renk giderme işleminden sonra boya kabiliyetinden daha güçlü olan oksitleyici bir gazdır, ozon, bu boyaların pigment setlerine zarar verebilir, böylece renk giderimi elde edilir. Temel teknoloji ve ekipman Ozon jeneratör sistemi deşarj olup, ekipmanın verimliliğini ve güvenilirliğini doğrudan etkiler. Küçük bir boşluk tasarımı tampon deşarj bariyeri kullanarak LST ozon jeneratörü, sadece operasyonların verimliliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda sistemin güvenliğini ve güvenilirliğini sürekli çalışmasını sağlar.

Kot Parçası Denim Parçası. Her ne kadar modern ozon jeneratörü verimi, geleneksel ürünlere kıyasla önemli ölçüde artmış olsa da, ozon üreten elektrik gücünün yaklaşık% 90’ı ısıya dönüşmez. Isının bu kısmı etkin bir şekilde dağılmazsa, ozon üreticisinin boşaltma aralığı, çalışma sıcaklığı tasarımından bile daha yüksek sıcaklıklarda yükselmeye devam edecektir. Yüksek sıcaklık ozon üretimine kumaş alanlar elverişli değildir, ancak ozon üretimine ve konsantrasyona bağlı olarak ozon ayrışması lehine azalmıştır. Soğutma çevrimi Su ünitesinin tasarımı, soğutma suyunun sıcaklığı sistem tasarımının sıcaklığını veya su eksikliğini aştığında ve sistem otomatik olarak bir alarm sinyali gönderir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın