Numune Kumaş Alanlar

Numune Kumaş Alanlar
Numune Kumaş Alanlar

Uygun fiyatlı pamuklu kumaşlar ucuzdur ve yaygın olarak kullanılabilir ve dünyanın en çok kullanılan kumaşıdır ve yılın tüm mevsimlerine uygundur.

Stok Kumaş Alanlar
Stok Kumaş Alanlar

Numune Kumaş Alanlar. Nefes alan kumaşlardan, bu, pamuğun kumaş alanlar ve deri arasındaki ısıyı veya nemi tutamayacağı, fakat nemi emebileceği için havanın geçmesine izin vereceği anlamına gelir.

Pürüzsüz ve hafif

Pamuklu ucuz kumaşlar hafif olduklarından çok yumuşaktır ve hiçbir şey giymediğinizi hissederler. Karmaşık bir şekilde baktıklarında ve sevildiklerinde ve yapmayı sevdikleri her şeyi yaparken bile, yumuşaklıklarını ve hafifliklerini korurlar.

Temel pamuk sorunu, çabuk kırılmasıdır. Kumaştaki hidrojen partikülleri arasındaki bağ, emilen teri ile reaksiyona girer ve çamaşırlar yıkandığında yumuşak şeklini kaybeder ve sertleşir.

Numune Kumaş Alanlar. Pamuk, çabucak bozduğu bir başka problemden mustariptir. Giysileri yüksek sıcaklıklarda yanlışlıkla yıkarsanız, büzülecek ve eğer uygun şekilde kurulamıyorsanız, küfün hızlı büyümesi nedeniyle kötü bir koku hissedeceksiniz.

Fazla ipliğe sahip olmaması, örneğin keten pamukla parti kumaş karşılaştırıldığında, pamukun iki yüzünü aştığı zaman 80 ila 150 parti iplik arasında olmasıdır. Bu, havanın girmesine ve çıkmasına izin verme alanının çok daha yüksek olduğu anlamına gelir.

Güçlü ve katı

Numune Kumaş Alanlar
Numune Kumaş Alanlar

Numune Kumaş Alanlar. Hafif, güçlü ve güçlü ve uzun bir yaş olduğu doğrudur. Aslında dünyadaki en güçlü doğal kumaşlardan biridir. Öyleyse Lenin hakkında söylenen her şeye inanmayın çünkü pratik olmayan çoğu kumaştan daha pratiktir.

Genel kural nem emilimi için herhangi bir doğal tuval parti kumaş idealdir o bitkilerin büyüdü ve tüm hava koşulları test gelen sonuçta çünkü olmasıdır kumaşların çoğu için geçerlidir. Ailenin çünkü biz onu hafifçe ıslak önce beş kez ağırlığını sağlar parçacığı sayısı hakkında, söz var ne nemle mükemmel işler.

Günlük kullanımda daha iyi olur

Numune Kumaş Alanlar. Başlangıçtaki dokunuşunun yumuşak olmaktan uzak olduğu doğrudur, ancak tekrarlanan kullanımla daha düzgün hale gelecektir. Tekrarlanan kullanımla daha pürüzlü olan pamuğun aksine, yıkama ve kurutma çarşafları sert lifleri daha da pürüzsüz hale getirir.

Bu tür bir bezle ilgili en büyük sorun, çok fazla kırışık olmasıdır. Taksanız bile, oturma yerinizde ve hatta alt kısmında bile kıvrılır. Bu bez elastikiyetten yoksundur, yani lifler ve iplikler orijinal hallerine geri dönmezler ve bezi oturacak ve toparladıklarında yumruyu tutacaktır. Buradaki çözüm,% 100 saf lignin seçmek değil, pamukla birleştirilen linin’i benimsemek değildir.

Yün ve yaz buluşmaz, ama itiraz etmeden önce, bu yünün ne olduğunu görmek için biraz yavaşlayın. Bu yünün ağırlığı çok hafiftir ve nefes pamukdan parti kumaş daha iyidir çünkü havanın kolayca geçmesine ve nemi mükemmel şekilde emmesine izin verir.

Doku boyutu ve çeşitliliği.

Zarif bir yaz görünümü için ihtiyacınız olan doku boyutunu ve çeşitliliğini verir. Havalandırma, terlemeyi azalttığından, terlemelerde kullanıldığında idealdir, çünkü terleme, terlemeyi emerken zarif bir görünüm anlamına gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın