Parti Polar Kumaş Parça Polar Kumaş Polar Parçası Polar Kumaş Stok Polar.

parti polar kumaş,parti polar kumaş alan,parti polar kumaş alanlar,stok polar kumaş,stok polar kumaş alan,stok polar kumaş alanlar,spot polar kumaş,spot kumaş alan,spot kumaş alanlar,polar kumaş alınır,

Polar Kumaş.

Polar kumaş,polar parçası,parça polar,parti polar,stok polar,spot polar,polar parçası alan,polar parçası alanlar,parça polar alan,parça polar alanlar,parti polar kumaş,parti polar kumaş alan,parti polar kumaş alanlar,stok polar kumaş,stok polar kumaş alan,stok polar kumaş alanlar,spot polar kumaş,spot kumaş alan,spot kumaş alanlar,polar kumaş alınır,

Polar kumaş açıklaması.

Malzemenin temel avantajları arasında pratiklik, bakım kolaylığı ve çok yönlülük sayılabilir. Bu tür yün özellikleri, özel bir yöntem ve üretim teknolojisi ile ilişkilidir. Hammadde olarak kullanılan sentetik elyaf polyester.  En sık, ikincil hammaddeler kullanılır plastik şişeler veya film. Materyal, ne için kullanıldığını dikkate alarak yaban arısı işlemine tabi tutulur. Parça Polar dokunmamış bir kumaştır. Sentetik elyaf temelinde yoğun bir örme kumaş elde edilir. Daha sonra ısıl işleme tabi tutulur. Ondan sonra, uzmanlar malzemenin kendisini yaratmaya devam ederek gerekli özellikleri verir.

Polar Parçası Alanlar. Bu amaçlar için özel bir makine kullanın. Küçük kancalarla rulolar vardır. Bütünlüğünü ihlal etmeden küçük madde halkalarını kaldırıyorlar. Böylece, ince polyester  iplik alanlar elyaftan kabarık bir tüy oluşur.

polar kumaş,polar parçası,parça polar,parti polar,stok polar,spot polar,polar parçası alan,polar parçası alanlar,parça polar alan,parça polar alanlar,

İçinde çok sayıda solunum deliği bulunur. Polyester hakkında daha ayrıntılı olarak okumanızı öneririz: Ne tür bir materyal, inceleme olsun olmasın. Polar Parçası yanıcılığını azaltmak mümkün olduğu için işlemeye kendisini borçlu. Tuvali oluşturmak için kullanılan farklı kompozisyonlar ona belli özellikler verir. Böylece yüzeyde topaklar yoktur ve malzemenin tüketici özellikleri kaybolmaz, uzmanlar tuvali soyulmaya karşı işlemden geçirir.

İmalatın özellikleri, özellikleri Parti Kumaş Alanlar

Ne olduğunu – polar kumaşı ve neyden yapıldığını düşünün. İlk aşamada, en ince filamentler polietilen tereftalat elyafından elde edilir ve daha sonra yoğun bir polyester  kumaş alan baz içine bağlanır.

Daha sonra elde edilen kumaş, fırça düzleminden geçirilir. Fırçaları olan ekipmanlarda, halkalar tuhaf bir kazık oluşturarak dışına çekilir. İçinde birçok hava deliğinin oluştuğu bu polimer nodüllerden kabarık tüyler çıkıyor. Ağırlığı eklemeden malzemenin büyüklüğü gözle görülür şekilde artar. Hava ve polimerlerden yapılmış benzer bir yastık yumuşaklık ve termal koruma sağlar.

Elde edilen ürün, tüm aşınma süresi için ideal bir şekil sağlayan özel bir temizleme işlemine tabi tutulur. Ürün, yanıcılığını azaltan (erimeye başladığında, erimeye başlar), su tutmaz veya başka belirli nitelikler veren çeşitli karışımlarla işlenir.

Uygulama Spot Kumaş

 Polar birçok avantajı sayesinde, çeşitli kıyafetlerin dikilmesinde aktif olarak rol oynayan bir malzemedir. Ancak çoğu zaman sporcular için giysi üretiminde kullanılır. Örneğin, dağa tırmanmayı sevenler için, polar ceketler en önemli kıyafet unsurlarıdır. Ancak gezginler için zamların donmasına izin vermeyen polar giysiler geliştirilmiştir.

parti polar kumaş,parti polar kumaş alan,parti polar kumaş alanlar,stok polar kumaş,stok polar kumaş alan,stok polar kumaş alanlar,spot polar kumaş,spot kumaş alan,spot kumaş alanlar,polar kumaş alınır,

Esneklik. Polar giysiler giyerken, hareketi engellemeyecek ve bir gardırop taksanız bile ana şeklini mükemmel şekilde koruyacak. Böylece, sarkma dirsekleri için endişelenemezsiniz. Yüksek hava geçirgenliği. Malzeme cildin nefes almasını sağlar. Bu etki, elyaf elyafların en uygun yapıya sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Böylece, polar bir gardıropta insanlar kemerler veya soğuk olmayacak. Polar insanlar için rahat olan normal sıcaklığı koruyabiliyor.

 Çabuk kurur. Bu, birçok ev hanımı için çok önemli bir kriterdir. Kumaşın özel bir bakıma ihtiyacı yoktur. Yıkamak için makineyi kullanabilirsiniz. Polar mükemmel ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Kazanın altına yanlışlıkla ıslanırsanız, soğuğu hissetmezsiniz. Dayanıklılık ve aşınmaya karşı direnç ve dolayısıyla polar, çok pratik bir malzemedir. Biyolojik yıkıma tabi değildir. Materyal hipoalerjenik olduğundan yetişkinler ve çocuklar için kıyafet dikerken yapağı kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın