Spot Kot Alan

Spot Kot Alan
Spot Kot Alan

Bu ne anlama geliyor? Pamuk lifleri, pamuk bitkisinin tohum kıllarından ekstrakte edilir. Ne kadar uzun sürecekse, bükülmüş iplik ve dolayısıyla da kumaş da gözyaşılarına direnç gösterir. Çalı biçimli pamuk bitkisi, nispeten uzun süre çiçek açar.

Spot Kot Alan
Spot Kot Alan

Spot Kot Kumaş Alan. Nihayet narin çiçekten meyve, pamuklu kumaş kapsül. Her biri yaklaşık 2.000 ila 7.000 tohum tüyü içeren 30’a kadar tohum içerir. Uzunlukları tohuma, olgunluk derecesine, ayrıca toprak koşullarına ve havaya bağlıdır ve yaklaşık 18 ila 42 milimetre arasındadır. ayrı ayrı türler de milimetre olarak en uzun liflere göre ölçülebilir ve dört sınıfa elyaf uzunluk / elyaf uzunluğuna bağlı olarak bölünmesiyle: “kısa / yığın” için “ss” “ELS, tarafından” – “ekstra uzun pile”.

Temiz dikişler kalitenin bir işaretidir

Ancak sadece kumaş değil, kalite için de önemlidir, aynı zamanda işçilik de önemlidir. Arnd Lohmann dikiş yerlerini tam olarak kontrol eder – bunu dükkandaki her müşteriye de tavsiye eder. Yırtık kotlar daha da kötüleşiyor: “Dikişler kirli. Pantolonları düşük maliyetli bir üretim tesisinde dikiliyorlar.” Rekabetçi pantolonlar konusunda şunları söylüyor: “Buradaki dikişlerin temizliğini görüyorum ve beldeki dikişler de mükemmel.” Cep torbasının malzemesi çok güçlü. ”

Ağartma – kot kumaş, sağlık ve çevre üzerinde bir yük

Parça Kot
Parça Kot

Spot Kot Kumaş Alan. Kumaşa ve işçiliğe ek olarak, test pantolonu arasında bir fark daha var. Kırık pantolonlar, satın alırken zaten çok daha parlaktı – “taşlı yıkama”. Aksi takdirde koyu renkli kumaş üzerindeki ışık noktaları yıkama tamburlarında toksik ağartıcılarla taş oluşturur. Bundan sonra, pantolon hipoklorit ve potasyum permanganat ile muamele edilir. Her iki kimyasal zehirlidir. Bu gibi ağartma bölgelerindeki işçiler sıklıkla nefes darlığı ve sürekli öksürük yaşarlar. Bu tedavi, kot pantolonun dayanıklılığını nasıl etkiler?

Spot Kot Kumaş Alan. Enstitüsü tekstili endüstri için test eder örnekleri kottan keserek bir gözyaşı testi yaptı. Aşağı kumaştan yapılmış ağartılmış pantolon, tüm denemelerde koyu pürüzsüz kumaştan çok daha erken gözyaşı dökülür. Malzeme testleri kanıtlıyor: Dayanıklılık, kumaşa ve işçiliğe bağlı. Ve: karanlık, işlenmemiş pantolonlar daha dayanıklıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın