Stok Kot Alanlar

Stok Kot Alanlar
Stok Kot Alanlar

Kumaşlara zarar vermeden bilinçli olarak iyi kot satın almak kot pantolon fiyatını artırabilir, ancak kot kumaşın yüksek standartları tarafından haklı gösterilir. Sadece çevrenin korunması değil aynı zamanda bazı denim kumaşları içeren birçok kimyasal sentetik maddeye karşı cildiniz korunmaktadır kumaş alanlar.

Stok Kot Alanlar
Stok Kot Alanlar

Stok Kot Alanlar. Ekolojik denim ve İtalya’daki en iyi işçilik, kotları kesinlikle sahip olmak istediğiniz lüks bir obje haline getirir. Bir kot pantolonunu elinde tutarsan, farkı derhal fark ettiniz. Kumaş son derece yumuşak ve elastik hissettiriyor ve çok hoş kokuyor. Kot fiyatları için çok daha fazlasını sunuyor. Bel bandında yüksek kalitede bir midilli kürk yaması bulunan el yapımı kotlar için şık bir cep mendili ve ipliği de mevcuttur.

Kotlarınızı yıkanmamak için bazı nedenler açıktır: Pantolonlar her yıkadıklarında renk azalır ve kumaş daha pürüzlü olur. Ayrıca, kot, aslında kire dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve her pantolon çifti, karakterleri ve biçimleri her bir kullanıcı üzerinde farklı şekilde gelişir. Cüzdanlardaki baskılar, günümüzde cep telefonları , evdeki boya sıçramaları, tüm bunlar kot pantolonları özellikle kişisel giysiler haline getiriyor. Ve aslen iş elbisesi olarak icat edilmemiş midir?

Stok Kot Alanlar. Ancak, örneğin, kumaşta dumanlı parti akşamlarının ardından ortaya çıkan nahoş koku nasıl olacak? Pantolonların havalanması burada mucize silah olmalı. Ama tek odalı bir dairede yağmurlu, soğuk ve rüzgarsız günlerde ne yapmalıyım? Temizleyici olmayan kişiler arasında şehir değerli ipucu dolaşıyor kumaş alanlar pantolon kurutucuya bir atkı atıyor. Daha sonra “Vantilatör” vitesini açın ve kokulu bir pantolon için bekleyin.

Tekleme Kot Alan
Tekleme Kot Alan

Kot pamuklu kumaşta bulunan bakterilere karşı yaklaşık bir gece boyunca dondurucuya düzenli olarak konulabilir. Bu mikropları öldürür ve kokuları en aza indirir. Bazı insanlar ayrıca pantolonlarına tuzlu su püskürterek hava kurumasına izin verirler.

Bununla birlikte, moda kuralları gereği, iki hafta sonra kot pantolonları germek için yıkayın, çünkü en sonuncusu onlar bitkin haldeler. Stok Kot Alanlar. Alternatif yoktur (tıpkı beyaz pantolonlarda olduğu gibi!), Yıkama-yıkama uygulaması sadece klasik kotlarla çalışır.

Fakat bu çevreye de yardımcı olur. Çamaşır makinesinde, bir çift pantolon ömrü boyunca en azından birkaç bin litre su harcıyor. Yalnız pantolon üretiminde 3000 litreye kadar tüketiliyor. Pamuk üretimi için yarısı, kumaş alanlar diğeri çeşitli yıkamalar için. Sürdürülebilirlik açısından, pantolon üretimi zaten zordur. Dondurucu, tuzlu su ve balkon havalandırması ile yapabileceğiniz gibi en azından biraz iyidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın