Stok Kumaş

Stok Kumaş
Stok Kumaş

Yün doğal bir üründür. Kabaca biri, hayvan ürününü ve pamuk bitkisinin iki çeşidini ayırır. Hayvan yünü tedarikçileri koyun, keçi, lama – sadece birkaç isim. Çoğu pamuk bitkisi, % 20 oranında yetiştirilmektedir.

Stok Kumaş
Stok Kumaş

Stok Kumaş. Hayvan yününün en önemli özellikleri ısı ve su depolama kapasitesinin yanı sıra doğal kirletici filtredir. Yün kendi ağırlığının% 33’ünü ıslak hissetmeden suda emebilir. Bu nedenle ter ile bağlanır ve kokusunu nötralize eder.

Pamuk ayrıca sıcaklık ve nemi de ayarlayabilir. Hafif olduğu için, iyi bir konfor cilt kot için kumaş onları örneğin yapma eklendi ve yüksek yük kapasitesi yanar.

Hiçbir kıyafetin tek başına yapılamayacağı sentetik elyaf oldukça boyutsal olarak kararlıdır ve% 700’e kadar gerilebilir! Tekstil endüstrisi giydikten sonra orijinal şekline geri dönmek gerilebilir tozluk, üretmek için pamuk gibi karıştırır. Ayrıca hile ile de kullanılır!

Stok Kumaş. Elastan – Bilinen Likra olarak – kırışık dayanıklı, hafif, yumuşak ve çabuk kurur – mayo için mükemmel hale. Sentetik elyaf her renkte üretilebilir. Statik yük oluşturmaz ve mat değildir. Dikkat: Lycra ürünlerini kumaş yumuşatıcı ile yıkamayın!

Pamuk gibi görünüyor ve neredeyse ipek kadar iyi hissediyor – kimyasal olarak yapılmış viskoz. Temel malzemeleri, çoğunlukla kayın veya ladin gibi ahşap türlerden yapılmış selülozdur. Selülozun örgü kumaşlara kullanılabilecek bir elyaf haline getirilmesi için birkaç adım gereklidir.

Stok Kumaş
Stok Kumaş

Tekstil endüstrisi, hafif ve gevşek olması düşünülen tüm giysiler için viskoz kullanıyor. Yapay ipek parlar ve bu nedenle şenlikli bir gardırop için mükemmeldir. Ciltte, havalı yaz giysilerinde bir avantaj olan hafif ve serin hissediliyor. Viskoz gergin değildir ve kırışmaya eğilimlidir.

Stok Kumaş. Viskoz giysiler 40 ° C’nin üstünde yıkanmamalı, bir çamaşır ve sıvı deterjanlar önerilmelidir. Dönme döngüsü ve kurutucu tabu, en iyisi ıslak kurumaya bırakıldığında viskon giysilerini kurutmaktır. Ütü yaparken dikkatli ol! Daima alttan ve nemli bir bezin altından ütüleyin.

Çok yönlü: Mikrofiber, yüksek emici temizleme ve el havluları, tüy-ışıklı yatak takımı veya cilt dostu spor kıyafeti için mükemmeldir. Lif, insan saçı kadar beş kat daha ince ve 10 000 metre uzunluğundaki elyaf sadece 1 gram ağırlığında!

Mikrofiber kumaşlar tüysüzlüklere dayanıklıdır, ekstra hafiftir ve çok dayanıklıdır. Nemi ve sıcaklıkları telafi eder, gerilebilir ve boyutsal olarak kararlıdırlar. Bu nedenle yazın ve kışın hoş bir cilt iklimi oluştururlar. Temizleme bezi olarak kullanılıyorsa, özel yapısından dolayı bir temizlik maddesine bile ihtiyacınız yoktur – her şey sanki sihirli bir şekilde temizlenir!

Özellikle atletler için mikrofiber bir zorunluluktur: Stok Kumaş. Pratik ve nefes alabilen fonksiyonel giyim sadece gömlek ve pantolon değil aynı zamanda iç çamaşırı içermektedir! Ve her şey terli olduğunda, giysiler sorunsuz 60 ° C’de yıkanabilir kumaş yumuşatıcı olmadan yapın! Döndükten sonra makinenin dışına çıkarsa, kuru ıslak olduklarından, kurutucuya girmekten kaçınabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın